lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Ortopeda

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza! Miły, uprzejmy, przede wszystkim bardzo kompetentny. Trafiłam do Niego przez przypadek ze złamaną chrząstką przy rzepce w kolanie. Przyjął mnie, wytłumaczył co mi dolega, jakie leczenie mnie czeka. Skierował na zabiegi rehabilitacyjne, robił mi także artroskopię kolana. Jestem bardzo zadowolona :) Naprawdę bardzo dobry lekarz! Każdemu życzę, aby trafił na tak oddanego swojej pracy lekarza...

pomimo wielu wizyt w różnych gabinetach ortoedycznych w Toruniu i Bydgoszczy nikt nie potrafił mi skutecznie pomoc w chorobie kolana,dopiero wizyty u dr Bystronia-Kwiatkowskiego i stosowanie do jego zakeceń pozwoliły na wyleczenie kolana i powrót do pracy. Dziekuję Panie doktorze.

Dziekuję Panie doktorze.

jestem pacjentem pana doktora od kilku lat ijestem bardzo zadowolony zleczenia mialem wstawiana endoproteze biodra imusze przyznac ze profesjonalnie pan doktor podszedl do tego ibardzo polecam leczenie u tego lekarza jest on prawdziwym godnym zaufania lekarzem

Jestem po operacji ręki , po wizytach w przychodni publicznej . Konkretny , wytłumaczył o co chodzi , czego się mogę spodziewać. Leczy !!!

Trafiłam do Pana Doktora na ostry dyżur..to dzięki niemu i przedstawionemu problemowi, uniknęłam KOLEJNEGO gipsu,a dodatkowo zostałam zoperowana-jako jedyny lekarz ortopeda(a byłam chyba już u 12(?),powiedział jaki jest problem, co trzeba zrobić i zaproponował mi zabieg kolana..jestem BARDZO zadowolona..

jestem stalym pacjentem pana doktora po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego lekarz jest b ardzo uprzejmy irzeczowo podchodzi do pacjenta ijego choroby przezco wzbudza zaufaniepacjentow

Potrafi oczarować swoja troska na początku chyba by tylko jak najwięcej ludzi do niego przyszło szkoda ze później olewa tak jak pisał kolega wcześniej cyt " trzeba żyć dalej " ...

Bardzo dobry i serdeczny lekarz szczególnie dla starszych osob-doskonale funkcjonuje moja mama i jej sostra po protezach stawu biodrowego.

po artroskopii kolana wykonanej przez Pana doktora Piotra Bystroń-Kwiatkowskiego w listopadzie 2009 właśnie wróciłem z nart -kolano nic nie boli

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Brodnica"?

ulica Podgórna 12
Orvit Clinic