mgr Piotr Chacińskimgr Piotr Chaciński - zdjęcie profilowe

mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy

Witam Państwa.
Jestem specjalistą psychologiem dla dzieci oraz dla dorosłych.
Od 2001 roku, gdy ukończyłem magisterskie studia wyższe w Poznaniu ...

Witam Państwa.
Jestem specjalistą psychologiem dla dzieci oraz dla dorosłych.
Od 2001 roku, gdy ukończyłem magisterskie studia wyższe w Poznaniu pracuje w zawodzie psychologa. Klienci trafiają do mnie gdy zmagają sie z problemami wychowawczymi, gdy potrzebują wsparcia na drodze swego rozwoju, w trudnych sytuacjach życiowych. Czasami potrzebują zrobienia badań psychologicznych, wystawienia opinii.
Prowadzę poradnictwo i psychoterapię indywidualne, rodzinne, dla par oraz terapię grupową. Mam 40 lat i dużo różnorodnych doświadczeń z pracy. Od początku drogi zawodowej byłem związany z szkolnictwem - prowadziłem trapię i poradnictwo dla dzieci i ich rodziców oraz zajęcia dla dzieci: od 3 r.ż. (przedszkole) do uczniów szkół dla dorosłych. Pracowałem 5 lat w grupie integracyjnej w przedszkolu z dziećmi niepełnosprawnymi. Prowadzę sesje także w j.angielskim.Lubię patrzeć jak dzieci i ich rodzice nabierają siły i odwagi, radzą sobie z wyzwaniami życiowymi i idą dalej o własnych siłach. W terapii podążam za klientem, w pracy stosuję techniki pochodzące z różnych szkół terapeutycznych. Mam też własną drogę rozwoju mojego warsztatu i fascynacje – od psychologii głębi C.G. Junga, poprzez socjoterapię, kinezjologię dukacyjną, terapię systemową, ustawienia systemowe B. Hellingera, IS, metodę Knillów do pracy z traumą metodą SE. Lubię swoją pracę.

Zapraszam rodziców z dziećmi do 2 gabinetów -
1.Gabinet Olsztyn:
pierwsza wizyta 120 zł, każda następna 90 zł - 60min. Pary 150 zł - 1,5h.
2. Gabinet Lidzbark Warmiński:
pierwsza wizyta 100 zł, każda następna 70 zł - 60min. Pary 120 zł - 1,5h.

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.

Pan Piotr podczas wizyty szybko złapał kontakt z moim synem. Udało się nam pogadać o najtrudniejszych sprawach związanych ze szkołą, o które kłóciliśmy się do tej pory tylko.Polecam