Piotr Chądzyński

Ortodonta

2,5

Jestem pełna uznania dla Pana Doktora i jego pracy. Dzięki niemu mogę cieszyć się przepięknym uśmiechem (o który zresztą wszyscy pytają) i pozbyłam się swoich kompleksów. Zęby miałam bardzo krzywe, do tego ukrytą wadę, ale dzięki Doktorowi i jego zaangażowaniu udało się naprawić wszystko z usunięciem tylko jednego zęba! Inni ortodonci rozwijali przede mną wizje długoterminowego leczenia (ponad 2 lata), a niekiedy nawet operacji. Doktor spokojnie wszystko wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu, efekt jest fantastyczny i i bez dodatkowych utrudnień. Nawet czas był krótszy (lekko ponad rok!). Zdecydowanie poleciłabym usługi Doktora wszystkim, którzy tak jak ja mieli problem z krzywymi zębami. Doktor, jak wszyscy bywa niekiedy mniej małomówny (za to żarty ma genialne :D), ale jedno jest pewne - jest specjalistą wybitnej klasy i zawsze, ale to zawsze (nawet kiedy miał trudniejszy dzień) czułam, że jestem w dobrych rękach i wszystko jest pod kontrolą. Takie poczucie - że lekarz ma wiedzę, wie co robi, jest bezcenne. Zdecydowanie polecam!

Tylko wizyta kontrolna (leczę się u innego ortodonty) i jak wiele nieprzyjemności. Zamiast rzetelnej oceny zgryzu (później dwóch innych ortodontów stwierdziło źle ponaklejane zamki i nie podjęcie kilku innych kwestii wymagających leczenia) wiele kąśliwych uwag. Najbardziej niegrzeczna to taka, żeby próbować dogadać się z własnym lekarzem, ponieważ tylko osoby chore psychicznie nie potrafią się ze sobą porozumieć... Wizyta oczywiście płatna, a raczej nie wizyta tylko nieuprzejme komentarze.