lek. med. Piotr Chlabicz

2,7
2,9
2,8

Dno. Przyszłam na wizytę prywatną, bo do mojego lekarza nie miałam możliwości. Chciałam skonsultować przebieg ciąży, ale pan dr stwierdził, że on nie ma czasu na ciążę, on się tym przecież nie zajmuje itd. Z łaski pomacal mi brzuch, sprawdził tętno dziecka i tyle. Wizyta PRYWATNA W ENELMED. Omijać takich "lekarzy".

Absolutnie nie polecam! Przyszłam z ciążą ale będąc u niego pierwszy raz chciałam go wprowadzić w moją sytuację tzn. by był świadomy, że cierpię stale na jedną chorobę. Nie zdążyłam powiedzieć 3 zadań na ten temat, a mi przerwał i stwierdził, że "Z tym to pomyliła Pani adres, to nie do ginekologa. A ma też Pani coś do ginekologa?". W każdym momencie wizyty był nieuprzejmy, robił mi łaskę, że w ogóle słucha moich pytań, jego odpowiedzi były krótkie, często niezrozumiałe i ciągle trzeba było go ciągnąć za język by powiedział coś więcej. Na badaniu USG stwierdził, że ciąża żywa i już. Na badaniu ginekologicznym, że "wszystko ok", nic więcej. I to jeszcze, żebym u niego była z NFZ ale ja prywatnie przecież poszłam. Będę omijać szerokim łukiem! Nie polecam!

Jestem bardzo zadowlona z wizyt u Pan Doktora. Zdobyl moje zaufanie, poswiecil sporo czasu moim problemom. Uwazam ze jest godny polecenia

Pan doktor raczej bliżej do potwora niż lekarza. Nie ma mowy o jakim wyjaśnieniu. Robi łaskę że w ogóle przyjmuje. Zero szacunku do pacjenta, pomijam skandaliczne zachowanie, buractwo. Ten człowiek nie zna słowa "delikatność". Co innego mówi do pacjenta (o ile to burczenie można nazwać rozmową) a co innego jest w karcie. Polecam dwa razy się zastanowić gdy się zapisuje do tego lekarza.

Byłem z żoną na USG, lekarz kazał mi poczekać na korytarzu i że mnie zawoła. Po 5 minutach usłyszałem na korytarzu bicie serca z głośnika. Nie wytrzymałem i wszedłem do środka, na co lekarz mi odpowiedział: ,,no tu jest główka, kręgosłup, serce, wystarczy, to nie wizyta prywatna i nie ma czasu na pokazy, dziękuję do wiedzenia". Takiego chamstwa się nie spodziewałem.

Lekarz chamski i arogancki. Swoim zachowaniem podniósł żonie w 32 tyg ciąży cisnienie, a pozniej jeszcze nakrzyczał, że cisnienie za wysokie (badane w domu i przez normalnych lekarzy - wzorowe). Nie dałbym psa do leczenia takiej osobie, należałoby go trzymać z dala od innych ludzi.

Beznadziejny lekarz byłam dwa razy u tego Pana i nie zamierzam więcej tam wracać .Pan wielki doktor na wszystkie niedogodności odsyła do ministra nic nie można się dowiedzieć jest chamski i arogancki i chyba uważa się za Pana Boga .Badanie usg ciąży powinno być radosną chwilą a u tego pana to jeden wielki stres! Na pewno moja noga w jego gabinecie tam nie stanie i dziwie się dyrekcji że taka osoba może pracować w Medicenter.

Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem i dobrym lekarzem. Chodzę do niego od 5 lat i nie mam zamiaru tego zmieniać. Badanie zawsze jest mało miłe, wszystko jedno jaki lekarz je wykonuje.

Specyficzne podejscie ,nie zroczula sie ale robo to co trzeba i namawia do podejcia zdroworozsądkowego . Jego hasło to "ciaża to nie choroba".Ujęło mnie to ze zadzwonił do mnie i zapytał czy juz urodziłam i jak sie czujemy ;-) Polecam.

Doktor prowadził moją ciąże jest bardzo uprzejmy,pomocny i można mu zaufac. W wyczerpujący sposób odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Zdecydowanie polecam wszystkim:)