dr Piotr Chomicki-Bindas

Ortopeda

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem do uprawiania sportu.

polecam tego lekarza, uprzejmy, kompetentny, bardzo dobry fachowiec

polecam tego lekarza, uprzejmy, kompetentny, bardzo dobry fachowiec