dr n. med. Piotr Chornyy

Gastroenterolog

1,3
1,3
1,2

Człowiek opryskliwy, arogancki, niepoważny, niekompetentny nie pozwala nic powiedzieć, wywiad medyczny to jak musztra w wojsku. Nie bada pacjenta tylko stara się go spławić wystawiając receptę. Na dodatek mam poważne wątpliwości co do zapisanych leków w odniesieniu do przedstawionych objawów

Dnia 04.09 roku bieżącego złożyłem skargę do RPP w związku z odmową udzielenia pomocy lekarskiej przez tego .... ykhm, ,,lekarza''. Odpowiedzi do dziś niestety nie otrzymałem. Niestety instytucje w naszym kraju nie działają zbyt dobrze. Sprawy jednak odpuścić nie zamierzam i zrobię wszystko, by usunąć tego pana z zawodu, nim ten uczyni komuś przez swoją niekompetencję prawdziwą krzywdę. Tym bardziej, że nie był to pierwszy raz. W zwiazku z powyższym, proszę każdego z pacjentów, który miał styczność z tym panem o pomoc poprzez wysyłanie swoich historii na adres e-mail: m.klimkiewicz-96@wp.pl ...

W zwiazku z powyższym, proszę każdego z pacjentów, który miał styczność z tym panem o pomoc poprzez wysyłanie swoich historii na adres e-mail: m.klimkiewicz-96@wp.pl . Nie bądźmy Polakami mądrymi po szkodzie. Nie dajmy się gnębić i sobą pomiatać. Ja osobiście mam już dość machania ręką. Ktoś kiedyś powiedział, że zło może kiełkować jedynie dzięki obojętności dobrych ludzi - osobiście w to wierzę.

Problemy z tym panem ciągną się długie lata i nikt się tą sprawą nie zajmuje. Na czele z kierownictwem placówki, w której Chornyy pracuje. Musimy więc zabrać sprawy w swoje ręce. Nikt z nas chyba nie ma złudzeń - póki sprawa nie zostanie nagłośniona, ta grecka tragedia będzie trwać.

Jeśli z jakichś przyczyn nie chcesz wysyłać swojej historii, wystarczy, że przepiszesz się do innej przychodnii i zostawisz w recepcji u Źródła Marii kilkuzdaniowe oświadczenie, że decyzja ta została przez Ciebie podjęta ze względu na skandaliczny brak kompetencji ze strony imć dr....... .

PS: Każde życie ma wartość. Nie czekajmy na kolejny dramat spowodowany całkowitym brakiem empatii i profesjonalizmu ze strony kolejnego, zwyczajnie złego lekarza, który nigdy nie powinien wykonywać tak odpowiedzialnego zawodu.

Nie polecam. Lekarz zalecił nie słodzić herbaty. Po wizycie u kogo innego skończyłem w poradni, z choroba przewlekłą i stałymi lekami. Teraz czuję się dobrze i stan zdrowia ulega poprawie.

Porażka, mój mąż poszedł do niego z drewniem ręki, stwierdził że udaje aby wyłudzić zwolnienie, nawet go nie zbadał, kazał mu wyjść z gabinetu i więcej nie wracać.... Okazało się że przechodził stan zawałowy....

Okazało się że przechodził stan zawałowy....

Wizyta to była tragedia, nie dał skończyć zdania twierdząc, że naczytałem się bzdur. Przypisał byle jakie antybiotyki, żeby mieć z głowy, mimo, że nic nie wiedział o chorobie. Sugeruje nabrać trochę pokory.

Nigdy nie spotkałam się z tak chamskim traktowaniem pacjenta. Wydaje rozkazy, krzyczy, nie daje dość do słowa. Przerywał mówiąc że to go nie interesuje, chociaż mówiłam o objawach. Nawet mnie nie zbadał, chociaż miałam straszny kaszel i gorączkę. Naprawdę żałuję, że nie nagrałam całej tej wizyty. Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Ja poszłam z tym do Dyrektora przychodni i złożyłam skargę. Jak się okazało, nie byłam jedyna. Więc co On jeszcze robi w nasze przychodni. Wylać Go!

Najmniej uprzejmy lekarz, jakiego znam. Wizyta bardzo stresująca z powodu sposobu, w jaki pan doktor przeprowadza wywiad z chorym. Na szczegóły za mało tu miejsca. NIE POLECAM, jeśli ktoś nie chce być odarty z godności.

Człowiek któremu chyba pomyliły się zawody przez całe swoje zycie nie znalazłem nikogo bardziej niekompetentnego niż Pan Chornyy mam szczerą nadzieje że niedługo zostanie oddelegowany od obowiązków

Kontakt z tym Panem to cos okropnego, koszmar. Opisanie go jako niemilego to wręcz komplement. Jest opryskliwy, arogancki, niepoważny, ośmiesza pacjenta, nie pozwala nic powiedzieć, wywiad medyczny to jak musztra w wojsku. Na mile zadane pytanie odpowiada po prostu po chamsku i absolutnie niestosownie do wieku swojego i pacjenta. Szok, ale z taka niekompetencja sie nigdy nie spotkalam!

Trafiłem do tego "lekarza" przypadkowo, z powodu nieobecności mojego lekarza rodzinnego. Przebieg wizyty tragiczny. Lekarz od samego początku chamski, rozkazuje, kompletnie nie słucha co się do niego mówi. Odnoszę wrażenie jakby próbował wytresować sobie pacjenta. Zakazuje siadania na krześle, przeszkadza mu ustawienie krzesła, każe pacjentowi je przestawić, komentując, że krzesło jest źle ustawione. Zadaje pytania, na które odpowiedź otrzymał, ponawia pytania, oczekując, że pacjent wstrzeli się w klucz odpowiedzi. A gdy się nie dosłyszy pytania i prosi o powtórzenie odpowiada, że nie będzie się powtarzał. Zero profesjonalizmu, zero empatii, zero kultury osobistej.
Jestem lekarzem innej specjalności, ale po tym, co zobaczyłem przekonałem się do przysłowia "lekarzu, lecz się sam". Jest mi wstyd, że psuje zaufanie pacjentów do zawodu lekarza. Żal mi pacjentów, którzy trafią do tego lekarza na wizytę. Stanowczo odradzam!