dr n. med. Piotr Chornyy

Gastroenterolog

1,3
1,3
1,2

Od początku wizyty Piętro Chornyy był bardzo niemiły, chamski i opryskliwy. Nie chciał przeprowadzić badania i odsyłał do lekarza rodzinnego choć to nie było możliwe ze względu na zamknięty już POZ. Z łaski zajrzał tylko w gardło nie osłuchując choć 3 dni wcześniej było stwierdzone zapalenie płuc. Przyszłym nieszczęśnikom radzę włączyć kamerę bądź dyktafon aby mieć dowód dla rzecznika praw pacjenta i przełożonego Petra Chor(n)ego.

Bardzo nieprzyjemny oraz erogancki lekarz. Samemu trzeba dopytywać o wszystko, lekarz nie przekazuje żadnych informacji odnośnie diagnozy (która i tak okazała się błędna). Lekarz potrafi podnosić głos na pacjenta i odzywać się bardzo opryskliwie. Taki człowiek nie powinien wykonywać tego zawodu!

Zdecydowanie nie polecam. Zalecam zmienić nastawienie do pacjentów oraz nabrać szacunku do wykonywanego zawodu.

Chamski i opryskliwy lekarz, podczas teleporady obrażony, że zabieram mu czas rozłączył się i nie przepisał mi leku który przyjmuję na stałe.

Nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem pacjenta. Jako kobieta w 5 miesiącu ciąży pojechałam na NOCH w szpitalu na Polankach z bardzo silnym kaszlem oraz innymi objawami przeziębieniowymi. Od początku wizyty lekarz był chamski, a ja musiałam się tłumaczyć dlaczego w ogóle czas mu zabieram. Nie chciał słuchać tego co mam do powiedzenia. Musiałam prosić żeby mnie raczył osłuchać. Na koniec wypisał mi tylko paracetamol i leki, które jak się okazało nie nadają się dla kobiety w ciąży. Dopiero po wizycie prywatnej u innego lekarza okazało się, że mam ...

Dopiero po wizycie prywatnej u innego lekarza okazało się, że mam zapalenie oskrzeli, a nieleczone mogło doprowadzić do poważnych powikłań dla mnie i dla dziecka.
Nie rozumiem jak taki człowiek jak dr Chornyy może być dopuszczony do pracy po tylu negatywnych opiniach. Ten człowiek w końcu naprawdę zrobi komuś krzywdę.
Stanowczo nie polecam!!!!

Bezczelny, arogancki, niegrzeczny, pozbawiony empatii. Nie powinien miec mozliwosci przyjmowania pacjentów!!!!Nie polecam.

Bardzo nie uprzejmy lekarz, zachowuje sie jakby pracował w przychodni za karę. Udzielał odpowiedzi w taki sposob jakbym pytala o oczywiste rzeczy, dla mnie nie byly.

DNO. DRAMAT.ŻENADA. BRAK EMPATII i KULTURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, jakim cudem ten Pan dalej pracuje.

Opryskliwy, nieprzyjemny, absolutnie nie polecam!!! Ciężka komunikacja, brak empatii i bagatelizacja problemu.

NIGDY świadomie nie skorzystam z porady medycznej lekarza!! Niestety nie mogę ocenić jego metod leczenia, ale co do podjeścia do pacjenta (zmarłego pacjenta w domu) oraz jego rodziny mam sporo do powiedzenia. Gdybym mogła przyznałabym ocene 0!! Miałam NIEprzyjemność kontaktu telefonicznego z lekarzem i przyzam, iż nie dowierzałam w przebieg rozmowy i zachowanie lekarza. W momencie niewygodnych pytań lub braku racjonalnej argumentacji swojej postawy lekarz beztrosko odkłada słuchawkę kończąc tym samym rozmowę. W życiu nie spotkałam tak aroganckiego, z zerem empatii i brakiem profesjonalizmu lekarza. Nie słucha co się mówi, ...

Miałam NIEprzyjemność kontaktu telefonicznego z lekarzem i przyzam, iż nie dowierzałam w przebieg rozmowy i zachowanie lekarza. W momencie niewygodnych pytań lub braku racjonalnej argumentacji swojej postawy lekarz beztrosko odkłada słuchawkę kończąc tym samym rozmowę. W życiu nie spotkałam tak aroganckiego, z zerem empatii i brakiem profesjonalizmu lekarza. Nie słucha co się mówi, myli choroby - kiedy został poprawiony odnośnie choroby zmarłego padło pytanie z ust lekarza "A jak to się stało?". Wydaje rozkazy, nie reaguje na interwencje pracowników Sanepidu. Zero poszanowania dla zmarłego i jego rodziny. Po zgłoszeniu zgonu przez godziny odmawiał przyjazdu na miejsce zgonu i wystawienie karty zgonu. Lekarz podejrzewał zarażenie wirusem COVID (czego nie potwierdzili wcześniej ratownicy medyczni ani Sanepid). Na bazie swoich podejrzeń wielokrotnie w ciągu nocy odmawiał przyjazdu i wystawienia potrzebnego dokumentu twierdząc, iż nie ma odpowiedniego zabezpieczenia przed COVID zatem nie będzie ryzykował. Jednak w odwróconej sytuacji gdzie ktoś z rodziny zmarłego w nocy przywiezie dokumenty do szpitala, w którym pełnił nocny dyżur lekarz już nie widział zagrożenia i problemu. Myślę, że gdyby nie drugi zgon tej samej nocy lekarz nie ruszyłby się z miejsca pracy. Kiedy już łaskawie pojawił się, zarządził zejście pod klatkę schodową z dokumentami. Na chłodzie, bez oględzin zwłok oraz bez zapoznania się z aktualną dokumentacją medyczną wystawił kartę zgonu, która zawiera nieprawdziwe informacje i poświadcza nieprawdę co do daty zgonu. Trudno jest nam przejść obojętnie obok arognacji zademonstrowanej przez lekarza oraz braku taktu i etyki. Stąd też z szacunku do zmarłego bliskiego złożyłam skargi oraz wniosłam do odpowiednich organów ścigania zawiadomienie w sprawie w celu sprostowania wystawionego dokumentu, tj. karty zgonu, poprzez korektę jego treści, aby odpowiadał on faktom. Niestety zostałam zbyta i przez 7 SZMW, i przez Wymiar Sprawiedliwości,. Jeśli chodzi o Izbę Lekarską - brak odpowiedzi. Pomimo, iż obecny stan narusza dobra osobiste zmarłego oraz nas - jego rodziny....NIKOGO TO NIE OBCHODZI, a lekarz mając przyzwolenie dalej swobodnie zachowuje się tak jak się zachowuje. Panie Doktorze życzę więcej empatii i głębokiego zrozumienia swojej roli jako lekarza. Przypominać o tak podstawowych wartościach osobie z tak długoletnim stażem pracy to wstyd czyż nie?