dr n. med. Piotr Chornyy

Gastroenterolog

1,3
1,3

DNO. DRAMAT.ŻENADA. BRAK EMPATII i KULTURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, jakim cudem ten Pan dalej pracuje.

Niestety muszę się zgodzić z poprzednikami. Dzisiaj miałam okazję poznać pana Doktora. Pierwszy raz od 8 lat zjawiłam się z chorobą u lekarza. Nieuprzejmy doktor. Czułam się jak w wojsku: wstać, ściągnąć bluzkę, usiąść na kozetkę, nie interesuje mnie co było 2 tyg temu - gdy chciałam mu powiedzieć, że miałam wcześniej kaszel. Ledwo zdążyłam powiedzieć, że jestem świeżo po porodzie. Żadnych badań dodatkowych tylko od razu antybiotyk. Nie słuchał. Nie polecam.

Opryskliwy, nieprzyjemny, absolutnie nie polecam!!! Ciężka komunikacja, brak empatii i bagatelizacja problemu.

PORAŻKA! Tyle mogę napisać. Zero kontaktu z pacjentem, zero ludzkiego podejścia do pacjenta, zero ludzkich odruchów! ten pan ma specjalizację z geriatrii??? Noo, to może dlatego pacjentów traktuje z taką wyższością i ogólnie nie zwraca na nich uwagi bo przyzwyczajony jest, że starszy człowiek o nic nie pyta, tylko potulnie czeka na "werdykt". Siedząc na wizycie ktoś wszedł do pokoju z jakaś sprawą a on ani przepraszam ani pocałuj mnie w d... tylko totalna olewka i 10minut siedzę i patrzę co oni tam szukają w ogóle nie zwracając na mnie uwagi! Przykre jest to, że tych starszych ludzi tak się traktuje a oni nie wiedzą i boją się poskarżyć, zaprotestować! Wstydź się doktorku! Nikomu nie polecam! Ja sama trafiłam do niego przez przypadek i na pewno NIGDY WIĘCEJ świadomie nie zgodzę się na rejestracje do niego! Cham i prostak! Czy z takim "lekarzem" naprawdę nie można nic zrobić? Jest bezkarny????

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Chamski, brzydko się odzywa, nic nie chciał wypisać żadnych badań mimo objawów! Masakra! Wystrzegać się go!

Dziś miałam okazję być u tego konowała. Podzielam poprzednie opinie w 100% zapytał od kiedy mam problem z pęcherzem to mówię że od niedzieli, a ten do mnie "proszę policzyć na paluszkach ile to dni" dałam mu opakowanie leku który biorę ma stałe żeby sobie spisał to kazał mi przeczytać. Zero profesjonalizmu. Nigdy w życiu już nie pójdę do niego.

Arogancki i niemiły lekarz. Wysławia się niewyraźnie, nie zawsze można go zrozumieć co w danej chwili mówi. Poniża pacjenta, twierdzi że przychodzi z błahostką która nie wymaga leczenia. Pacjentowi z długą chorobą przewlekłą nie wierzy że w ogóle jest na nią chory pomimo wglądu w dokumentację medyczną. Nie zna podstawowych części ciała, na wizycie kilkukrotnie pomylił udo ze stopą. Najgorszy lekarz u którego byłem od wielu lat. Omijać z daleka.

Najbardziej nieuprzejmy, arogancki lekarz jakiego przyszło mi poznać. Nie dopuszcza chorego do głosu, nie chce poznać informacji pacjenta na temat swojego stanu i samopoczucia. ON WIE NAJLEPIEJ. Potem przepisuje zabiegi, których inni lekarze nie chcą wykonać, bo nie są przeznaczone dla danej grupy wiekowej. Potrafi "wydrzeć się" albo obrazić na pacjenta . Potem "sfochowany" siedzi przy biurku i nic nie mówi. Chyba czeka na przeprosiny. Nie doczekał się. Radzę unikać.

Hahaha, to jest lekarz? haha To największy ignorant w kitlu, jakiego spotkałem. I to jeszcze nudzący się za nasze składki! Zero zainteresowania chorobą, objawami, przyczyną. Na silne bóle kręgosłupa przechodzące przez pachwinę aż do kolana zalecił zmianę pracy. Ludzie, czytajcie opinie, a potem umawiajcie się na wizytę. Podejrzewam, że ten gość skończył medycynę po znajomości i również po znajomości ma pracę w przychodniach. To po prostu KONOWAŁ i tyle mam do powiedzenia w tym temacie

Traktuje pacjenta jak oszusta żerującego na L4 i leki. Gbur jak ich mało, nie powinien pracować z pacjentami.