dr n. med. Piotr Chornyy

Gastroenterolog

1,3
1,3
1,2

Jeden z najgorszych lekarzy na jakiego trafiłem. Nieuprzejmy i niedouczony. Nie potrafi logicznie argumentować swoich opinii, a w przypadku jakiejkolwiek dyskusji unosi się i kończy rozmowę. Polecam zmianę zawodu.

Jestem całkowicie zaskoczona, ze ktos tak arogancki, bezczelny i opryskliwy moze pracowac z ludźmi. Całe szczęście styczność z nim byla tylko pro-forma w celu uzyskania skierowania, bo nigdy bym komus takiemu nie zaufała.

Dołączam się do negatywnych opinii na temat tego lekarza!!! Szkoda, że nie ma 0/5 gwiazdek!!! Rozmowa z tym lekarzem to jakaś pomyłka!!! To w ogóle kpina zatrudniać takiego lekarza, zaznaczam, że słowo lekarz tylko w nazwie!!!!! Bardzo nieuprzejmy, wręcz arogancki!!!! Z uwagi na obecną sytuację, miałam tylko nieprzyjemność rozmawiać z nim przez telefon. Podkreślę jeszcze raz: PORAŻKA, KPINA!!! Ponieważ "pomoc" telefoniczna lekarza nie przynosi efektów, a pan doktor nie widzi wskazań do wizyty domowej u 73-latki chorej przewlekle, nie mogącej udać się do przychodni o własnych siłach, sprawy nie uważam za zamkniętej!!! Nie zostawię takiego postępowania lekarza bez odpowiedzi. Skargi na tę osobę pojawią się gdzie tylko mogą!!! ODRADZAM!!!!!!!!

Pracuję w przychodni, więc jestem naprawdę wyrozumiała w stosunku do lekarzy, ale nie jestem w stanie pojąć, za jakie grzechy temu doktorowi kazano przyjmować pacjentów. Pierwszą styczność z nim miałam będąc z mężem na nocnej na Polankach. Mąż zachorował na ospę. Poza tym, że został przez lekarza potraktowany w sposób chamski, przepisano mu antybiotyk (przypomnę, ospa jest chorobą wirusową). Miałam nieprzyjemność trafić na tego lekarza, kiedy po 8 dniach przeziębienia postanowiłam poprosić o pomoc. Mówiłam, że mam kaszel, ale znośny. Mój problem polegał na tym, że od 2 dni z nosa leciała mi gęsta, zielona wydzielina (najprawdopodobniej zatoki), a jestem w ciąży, więc nie wiem jak się leczyć. Doktor przepisał mi syrop na kaszel i berodual, pomimo iż mówiłam mu, że kaszel nie jest moją najgorszą przypadłością w tej chwili. Podkreślałam, że ciężko mi się oddycha przez zatkany nos, ale najwyraźniej nie uznał tej informacji za istotną. Bardziej mi pomógł farmaceuta w aptece. Nie wiem, kto temu lekarzowi dał prawo wykonywania zawodu.

Byłam dziś u tego lekarza i odrazu skojarzyłam ze znam go z innej przychodni i pamiętałam ze był nie przyjemny, ale ze sprawa dotyczyła mojej mamy bo była bardzo słaba i z łóżka nie wstawała wiec poprosiłam o wizytę domowa i dr przeprowadził wywiad i mowie ze mama prawie nie wychodzi z domu od dawna bo ma duszności i się meczy a na to doktor mi powiedział ze mam isc do psychiatry z mama bo to nie jest normalne żeby nie wychodzić z domu . Normalnie myślałam ze go trzasne ...

Byłam dziś u tego lekarza i odrazu skojarzyłam ze znam go z innej przychodni i pamiętałam ze był nie przyjemny, ale ze sprawa dotyczyła mojej mamy bo była bardzo słaba i z łóżka nie wstawała wiec poprosiłam o wizytę domowa i dr przeprowadził wywiad i mowie ze mama prawie nie wychodzi z domu od dawna bo ma duszności i się meczy a na to doktor mi powiedział ze mam isc do psychiatry z mama bo to nie jest normalne żeby nie wychodzić z domu . Normalnie myślałam ze go trzasne !

Pan Doktor bardzo konkretny. Zadaje wszystkie pytania służące do postawienia trafnej diagnozy, tj. objawy choroby, czas ich trwania, leki które były brane do czasu wizyty, pyta o ich skutek, inne choroby przewlekłe. Przystępuje do badania, pyta jak organizm reaguje na leczenie antybiotykami i proponuje odpowiedni zakres leczenia. Najważniejszą wartością dla mnie jest fachowość, a ten lekarz naprawdę profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Chamski, brzydko się odzywa, nic nie chciał wypisać żadnych badań mimo objawów! Masakra! Wystrzegać się go!

Poszłam dziś na wizytę do tego właśnie doktora. Od 3 dni zmagam się z gorączką prawie 39 stopni. Lekarz przyłożył termometr i wyszło mu 36,6.Nie mogłam w to uwierzyć. Poszłam do apteki ,kupiłam termometr i w samochodzie zmierzyłam gorączkę 38,6. Żałuję, ze nie poszłam i mu tego nie pokazałam. Lekarz ma olewający stosunek do pacjenta. Wizyta trwała 3 minuty. Skąd oni biorą tych lekarzy ? Najlepiej nie chorować i nie doświadczać takiego upokorzenia... Pacjent dla nich się w ogóle nie liczy, a nasze zdrowie mają głęboko w D. Ważne że ...

38,6. Żałuję, ze nie poszłam i mu tego nie pokazałam. Lekarz ma olewający stosunek do pacjenta. Wizyta trwała 3 minuty. Skąd oni biorą tych lekarzy ? Najlepiej nie chorować i nie doświadczać takiego upokorzenia... Pacjent dla nich się w ogóle nie liczy, a nasze zdrowie mają głęboko w D. Ważne że zapisze miliony lekarstw, żeby wydać ogromne pieniądze! Uciekajcie od tego doktora.

Traktuje pacjenta jak oszusta żerującego na L4 i leki. Gbur jak ich mało, nie powinien pracować z pacjentami.

Arogancki i niemiły lekarz. Wysławia się niewyraźnie, nie zawsze można go zrozumieć co w danej chwili mówi. Poniża pacjenta, twierdzi że przychodzi z błahostką która nie wymaga leczenia. Pacjentowi z długą chorobą przewlekłą nie wierzy że w ogóle jest na nią chory pomimo wglądu w dokumentację medyczną. Nie zna podstawowych części ciała, na wizycie kilkukrotnie pomylił udo ze stopą. Najgorszy lekarz u którego byłem od wielu lat. Omijać z daleka.