dr n. med. Piotr Chornyy

Gastroenterolog

1,3
1,3

Potwierdzam opinie najgorszy lekarz jakiego spotkałam byłam pierwszy raz i ostatni u pana doktora gdyby była ocena 0 to właśnie taką by dostał. Chamski nie zapozna się z karta choroby pacjenta bo nie ma takiego obowiązku tylko pacjent ma obowiązek powiedzieć po co przyszedł. nie polecam !!!!!!!!!!!!!

nie polecam !!!!!!!!!!!!!

Lekarz niegodny polecenia!!! Również trafiłam do niego przez przypadek, jestem niezadowolona, gburowaty, zero profesjonalizmu. Zadawał pytania nie związane z chorobą (zapalenie pęcherza), nie dostałam skierowania nawet na badanie moczu. Ogólnie nic mi nie pomógł.Tragedia !

Spotkałam dr na dyżurze internistycznym na Polankach. To jakaś pomyłka!!! Siedziałam tam 26 minut i odezwał się do mnie 3 razy. Kazał na kartce zapisać swoje dane a jak nie miałam długopisu to wysłał mnie do rej. bo on ma jeden i mam sobie znaleźć. Gbur i tyle. Zero podejścia do pacjenta. Z zapaleniem ucha, zatok i gardła twierdził,że bez problemu mogę pracować i z wielką łaską dał mi L4. Czułam się jak jakaś symulantka co chce wyłudzic leki i zwolnienie!!!! Masakra nie człowiek!

Większego konowała świat nie widział. Leczę się na nadciśnienie a ta ś........ nawet mi ciśnienia nie sprawdził.Gbur nad gburami. Sam się mnie pytał co mi ma przepisać i jak się pisze nazwę leku.

Pan dr. Chornyy? Nigdy więcej nie chcę mieć z tym lekarzem do czynienia. Nie polecam tego Pana, gburowaty, nie miły, przyjmujący pacjentów z wielką łaską. Na samą myśl o mojej wizycie u niego robi mi się nie dobrze i ciśnienie mi się podnosi. Nie polecam, wręcz odradzam.

Lekarz godny polecenia! Przykład do naśladowania, fachowiec w tym co robi, a jednocześnie niezwykle ludzki i skromny. Patrząc na co poniektórych lekarzy załamywałam ręce i zalewałam się łzami, a On jednak potrafi przywrócić wiarę w człowieka i w to, że służba zdrowia jednak stara się pomóc. Dziękuję bardzo za wszystko co Pan zrobił dla naszego Taty!