dr n. med. Piotr Cieślik

Traumatolog, Ortopeda

Pan doktor operował mojego męża po wypadku w pracy, trafił on do Szpitala Wojskowego na Szaserów ze złamanym kręgosłupem. Miał wielkie szczęście że trafił na doktora Piotra Cieślika . Operacja trwała 4 godziny i powiodła się. było to 25 listopada 2012 r. Teraz jest już 3 miesiące po operacji jeździmy na kontrole i wszystko jest na dobrej drodze że mąż wyzdrowieje w 100% gdyż na dzień dzisiejszy wykonuje wszystkie podstawowe czynności bez żadnych problemów.Pan doktor jest godny polecenia i Ja wystawiam mu najlepszą opinie z możliwych. Z poważaniem Anna, Łukasz Lisek

Po prostu platynowe ręce. Najwyższy poziom. M.Księżna

Po prostu platynowe ręce. Najwyższy poziom.
M.Księżna

Wspaniały lekarz,jestem po operacji kręgosłupa, wróciła chęć życia.Poprzednicy leczyli mnie na wszystko ale nie kręgosłup.Nareszcie bez bólu, wrócił uśmiech. Oooooogromne dzięki Panie doktorze. Polecam wszystkim, ten doktor ma złote ręce.

Wspaniały lekarz.Nareszcie wraca sens życia, ustały bóle. Polecam. Dziekuję Panu.