dr n. med. Piotr Cieśliński

Urolog

Pod opiekę pana doktora Cieślińskiego trafił mój teść po wędrówce od jednego profesora do drugiego. Nie wierzył, że znajdzie lekarza, który będzie mu w stanie pomóc. Bardzo mile się rozczarował. Doktor Ciesliński okazał się nie tylko bardzo miłą, serdeczną i komunikatywną osobą, ale przede wszystkim bardzo dobrym specjalistom. To jak Pan doktor Cieśliński zajął się moim teściem, w dzisiejszych czasach zakrawa na nagrodę i pochwałę! Dzięki niemu tacie udało się zachować nerkę i przejść, przez trudny zabieg, który dzięki Panu doktorowi udał się w 100% i bez najmniejszych komplikacji. Pan doktor nie tylko pomógł fizycznie, ale również sprawił, że tata lepiej poczuł się psychicznie oraz uwierzył, że rak to nie wyrok. Nie znajduje słów uznania dla tego wybitnego specjalisty. Wydaje się, że zwykłe dziękuje nie wystarcza. Na podziękowania mówi, że zrobił tylko to co do niego należało… Naprawdę polecam tego wybitnego lekarza każdemu kto ma jakikolwiek problem w dziedzinie urologii.

Polecam doktora Cieślińskiego. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i wstępne badanie, następnie skierował na kompleksowe badania laboratoryjne. Na kolejnej wizycie i zakończeniu badania wszystko dokładnie przeanalizował i wytłumaczył wyniki badań. Jestem wdzięczny za umiejętne podejście, rozładowanie stresu i empatię przy przekazywaniu informacji o mojej chorobie oraz doborze sposobu leczenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego specjalistę innym pacjentom.

Ja trafiłem do dr Piotra Cieślińskiego po powikłaniu jakie miałem po stulejce robionej przez innego młodego Urologa. Jednak oprócz korzystnej ceny ważne jest również doświadczenie i umiejętności lekarza. Na szczęście po poprawce nacięcia wszystko jest już ok. Jestem mega wdzięczny, że dotarłem do dr Cieślińskiego.

Zabieg wykonany szybko i bez bólu. Cały czas zadawał pytania i informował, co robi w danej chwili. Jestem bardzo zadowolony z efektu po zabiegu. Moje problemy z którymi się zgłosiłem ustąpiły. Trochę czekania przez wizytą, ale tak to już bywa, gdy idziemy do wybitnego specjalisty. Bardzo miły i uprzejmy.​

Witam, mialem problemy urologiczne i szukalem pomocy u wielu lekarzy, jednak fachowa pomoc to dr n. med. Piotr Cieśliński. Wspanialy lekarz, ktory pomaga i dobrze stawia diagnoze. Konkurencyjne ceny oraz dobry dojazd. Polecam każdemu! :)

Witam,

Świetny fachowiec.Bardzo pomógł mojemu ojcu gdy rozpoznano u niego raka. Wcześnie rozpoznana choroba i fachowo wykonany zabieg.Poza profesjonalnym, cechuje go bardzo ludzkie podejście do pacjentów.Jesteśmy mu bardzo wdzięczni!

Pan Dr Piotr Cieśliński angażuje się w badanie, rozmowę. Chce jak najlepiej, szuka rozwiązań. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.

Lekarz bardzo dobry i godny polecenia. Dobrze wszystko objaśnia i dostępny dla pacjenta o każdej porze dnia.

POLECAM SPRÓBOWAĆ, BO WIEM ŻE WARTO. DR JEST DROGI JAK NA POZNAŃ LECZ W POZNANIU CENY SĄ PODOBNE. POZDRAWIAM. ŁUKASZ JEST PO A KAMIL PRZED, BO ZNAM TEŻ JEGO ŻONĘ.

Polecił mi tego lekarza mój kolega i potwierdzam jego opinię. Jest godny zaufania i pomógł mi rozwiązać mój problem. Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Przeźmierowo"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań