lekarz Piotr Cisek

Psychiatra

Moim zdaniem dobry fachowiec, skuteczny w stawianiu diagnozy i leczeniu, polecam tego lekarza innym, którzy mogą potrzebować dobrego lekarza psychiatry

Wspanialy lekarz. Przyszlam do pana doktora w tym tygodniu porozmawiac o problemach zwiazanych z wychowywaniem mojego synka posiadajacego zaburzenie ze spectrum autyzmu oraz wspomniec o moim mezu zyjacym w zwiazku ze swoja toksyczna mama. Rozmowa z panem doktorem podniosla mnie na duchu. Pan doktor jest profesjonalista. Polecam kazdemu kto potrzebuje rady i rozmowy na poziomie.

Bardzo rzeczowy i konkretny a przy tym lekarz o dużej kulturze osobistej. Pan doktor był kolejnym lekarzem na mojej ścieżce po odzyskanie sprawności i szkoda że nie udało mi się wcześniej do Niego trafić ale lepiej późno niż wcale. Wcześniejsze wizyty tylko były płaceniem za rozmowę z której nic nie wynika a dopiero po wizycie u tego specjalisty można zrozumieć swój kłopot i dowiedzieć się co zrobić i jak działać aby uzyskać sprawność. W obecnym czasie mogę już jeździć na rowerze, biegać i stosować inne aktywności ruchowe i obyło się bez zabiegu który ochoczo sugerowali inni. Człowiek z klasą i spokojem tak bardzo nam wszystkim potrzebnym. Dziękuję Panie Doktorze! Nowy pacjent.

Jeśli ktoś chce się poczuć gorzej po wizycie niż przed, to polecam. Mialam nieprzyjemność spotkać się z tą osobą, i stwierdzam, że dr nie ma odpowiedniego podejścia do pacjenta, wykazuje momentami zniecierpliwienie, brak empatii, zrozumienia oraz kultury. Gabinet psychiatry ma być miejscem w którym osoba z problemami ma mieć komfort wypowiedzi mi ten komfort został odebrany kilkukrotnie. Już same słowa, że nie da się rozmawiać ze mną, czepianie się słów czy brak szacunku ze względu na odmienność przekonań, jest dla mnie czymś niezrozumiałym. Po za tym podważanie odczuć też jest niekomfortowe.

nie polecam trzyma pacjentów dla pieniędzy nie dla leczenia najlepszym leczeniem jest dom i odpowiedni lek z dala od szpitali a do lekarza tylko prywatnie

Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Szczerze polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz, warty polecenia ze względu na poświęcony czas, skrupulatny opis choroby i zastosowanego leczenia.

Cudowny lekarz, ujmujący wiedzą i kompetencją. Najlepszy jakiego znam w swojej dziedzinie. Warto było przejechać te 100 km. oby jak najwięcej takich.

oby jak najwięcej takich.

Zdecydowanie polecam, uzyskałem pomoc na jaką liczyłem. Wcześniej prze wiele miesięcy niepotrzebnie się męczyłem.

lekarz cisek chorych wpuszcza ze szpitala a zdrowtch zamyka na stałe nie wiem za co go chwalicie jak dobrze dałes to go chwalisz cisek ordynarny popatrzcie na opinie na jego temat na innych stronach