lekarz Piotr Ćwik

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

W dniu wizyty byłam tuż po wypadku w pracy - z urazem kolana. Na pytanie o diagnozę, dr Ćwik zirytowanym tonem odpowiedział: "Pytam się kolejny raz do kiedy chce pani zwolnienie?!" Na co odpowiadam, że to zależy co mi się stało i jakie mam zalecenia. Na co doktor odpowiada: "do końca przyszłego tygodnia". Daje zwolnienie. Znów pytam. Odburkuje pod nosem, że prawdopodobnie mam przykurcz mięśni. Koniec wizyty. Zero zaleceń. Już mam wychodzić, ale cofam się jeszcze i mówię: "doktorze naprawdę bardzo boli mnie ta noga i proszę o pomoc". Doktor ...

W dniu wizyty byłam tuż po wypadku w pracy - z urazem kolana.
Na pytanie o diagnozę, dr Ćwik zirytowanym tonem odpowiedział: "Pytam się kolejny raz do kiedy chce pani zwolnienie?!" Na co odpowiadam, że to zależy co mi się stało i jakie mam zalecenia. Na co doktor odpowiada: "do końca przyszłego tygodnia". Daje zwolnienie. Znów pytam. Odburkuje pod nosem, że prawdopodobnie mam przykurcz mięśni. Koniec wizyty. Zero zaleceń.
Już mam wychodzić, ale cofam się jeszcze i mówię: "doktorze naprawdę bardzo boli mnie ta noga i proszę o pomoc". Doktor odpowiada: "to proszę sobie przyjąć ibuprom, a jak pani nie przejdzie to ewentualnie dam pani skierowanie na usg". Dał skierowanie. Na USG w prywatnej placówce umówiono mnie na za 1,5 tygodnia. Żart.

Ból był tak silny, a kolano tak wielkie, że tuż po wyjściu z placówki Lux med od razu udałam się na SOR, gdzie po kilku godzinach oczekiwania ściągnięto mi 2 strzykawki krwi z kolana, zrobiono usg i dowiedziałam się że mam poważny uraz i wskazanie do pilnego zabiegu operacyjnego.

Nikomu nie polecam tego "lekarza".

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat