lekarz Piotr Czarnecki

W pełni profesjonalne a zarazem pełne empatii podejście do pacjenta i jego problemów. Mogę polecić w pelni świadomie i z czystym sumieniem

Przez całą wizytę odnosiłem wrażenie, że przeszkadzam lekarzowi. Ponieważ z powodu choroby traciłem głos podczas mówienia miałem ze sobą wodę, którą postawiłem na brzegu biurka. Dr Czarnecki w ordynarny sposób wziął buteleczkę z wodą i z impetem odstawił na kosz ze śmieciami. Nie słuchał tego, co mam do przekazania. Nie interesowały go objawy choroby. Nie poświęcił najmniejszej uwagi informacji, że dwa razy ugryzł mnie kleszcz. Że podobne symptomy choroby powtarzają się prawie każdego roku, zawsze w okolicach maja. Na tą ostatnią informację, Czarnecki powiedział, że widzi mnie po raz pierwszy, ...

Nie słuchał tego, co mam do przekazania. Nie interesowały go objawy choroby. Nie poświęcił najmniejszej uwagi informacji, że dwa razy ugryzł mnie kleszcz. Że podobne symptomy choroby powtarzają się prawie każdego roku, zawsze w okolicach maja. Na tą ostatnią informację, Czarnecki powiedział, że widzi mnie po raz pierwszy, co odebrałem jako zarzut, że skoro on wcześniej mnie nie przyjmował, to objawy nie miały prawa wystąpić. Lekarz bez empatii. Bez zainteresowania osobą pacjenta. Byle odbębnić, odhaczyć i następny. Nie polecam. Polecam natomiast przełożonemu, bo takowy zapewne jest, zwrócić uwagę na podejście dr Czarneckiego do pacjenta, bo takie nastawienie rzutuje niestety na całą przychodnię Latos w Siemoni, a ta póki co miała dobre opinie.

Lekarz kompetentny rzetelny naprawdę skarb mieć takiego lekarza w swojej przychodni. Zna się na rzecz jedynym słowem

Najlepszy lekarz, z którym się zetknęłam. Dokładnie bada pacjenta. Uważnie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Słucha z dużą uwagą i skupieniem. Służy radą. Zawsze skutecznie dobiera leki. Jest bardzo kompetentny. Jest moim lekarzem rodzinnym w przychodni Lambda w Piekarach Śląskich. Oby takich lekarzy było więcej.

Najlepszy lekarz, z jakim dotychczas się zetknęłam. Szkoda, że odszedł z mojej przychodni. Bardzo mi go tutaj brakuje.

Bardzo mi go tutaj brakuje.