dr n. med. Piotr Czarniak

Nefrolog dziecięcy

Uprzejmy, cierpliwy doktor. Wszystko pokazał, wytłumaczył na spokojnie - nie mam zastrzeżeń... Wizyta prywatną więc nic dziwnego, że płacimy. Ludzie jak chcą za darmo to niech czekają rok na wizytę, osobiście nie rozumiem skąd te negatywne opinie.

Pan doktor jest świetnym specjalistą z dużą wiedzą i kulturą osobistą. Ma doskonale podejście do dzieci, to pierwszy specjalista, który do badania podgrzewa żel do usg! Dzięki temu mój syn był spokojniejszy podczas badania, A pan doktor mógł go spokojnie zbadać i pokazać nam co widzi. Zdecydowanie polecam wizytę, traktował nas tak samo na NFZ jak i prywatnie. Dużo mówi o tym co widzi, jaki jest stan i prognozy na przyszłość, a do tego jest bardzo miły i ma duże poczucie humoru :)

Zdecydowanie polecam wizytę, traktował nas tak samo na NFZ jak i prywatnie.

Bardzo dobry lekarz! Wiedza, kompetencje, kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta. Poświęcony czas tyle ile potrzeba. Fajny kontakt z dziećmi. Zawsze próbuje pomóc. Polecamy całą rodzinką🙂

Super lekarz z powołania. Córka faszerowana antybiotykami gdzie indziej u pana doktora dostała fachowe podejście i ratunek. Od dwóch lat problemy z nerkami się skończyły 😀 polecam z całego serca! P.s. czasem trzeba trochę poczekać bo jak się jest już w gabinecie to nie ma stopera... Pozdrawiam.

lekarz nie z powołania ale lekarz dla pieniędzy zwykłych pacjentów w szpitalu traktuje jak śmieci nie ma czasu dla nich ale takich co majom pieniondze to przyjmuje w gabineciku na kawke i dla nich ma czas.nic nie umnie ten lekarz.

lekarz nie z powołania ale lekarz dla pieniędzy zwykłych pacjentów
w szpitalu traktuje jak śmieci nie ma czasu dla nich ale takich co majom
pieniondze to przyjmuje w gabineciku na kawke i dla nich ma czas.nic nie
umnie ten lekarz.

leczymy się na nfz termin na usg jest bardzo odległy ale pan doktor jest tak miły albo wyrachowany że potrafi przyjmowac w szpitalu normalnie za kase oczywiście do siebie do kieszeni.jest to bardzo nieetyczne.

leczymy się na nfz termin na usg jest bardzo odległy ale pan doktor jest
tak miły albo wyrachowany że potrafi przyjmowac w szpitalu normalnie za
kase oczywiście do siebie do kieszeni.jest to bardzo nieetyczne.

myślałam ze facet ma większa wiedzę ewidentnie przereklamowany bada wszystkich i dzieci i dorosłych a jest nefrologiem dziecięcym i gdzie tu logika??? podobno na akademii medycznej udaje że jest ordynatorem dzwoniłam i szefem jest pani Żukrowska. odradzam tego pana!

myślałam ze facet ma większa wiedzę ewidentnie przereklamowany bada
wszystkich i dzieci i dorosłych a jest nefrologiem dziecięcym i gdzie tu
logika??? podobno na akademii medycznej udaje że jest ordynatorem
dzwoniłam i szefem jest pani Żukrowska. odradzam tego pana!

dziadyga ciągnie piniądze bez kszty wyrozumienia. nie płacic mu za nic, nie dawac kaski to będzie grzeczny. na co wam nefrolog, samemu się leczcie.

w tej całej przychodni nie ma wizyt na nfz wszystko jest prywatnie w pruszczu gdańskim nie ma nefrologa dzieciencego na nfz kazdemu każom tylko płacić a ten doktor to wogóle bardzo lubi pieniondze.

w tej całej przychodni nie ma wizyt na nfz wszystko jest prywatnie w
pruszczu gdańskim nie ma nefrologa dzieciencego na nfz kazdemu każom tylko
płacić a ten doktor to wogóle bardzo lubi pieniondze.

Niestety nie zagadzam się z poprzednimi opiniami na temat kompetencji Dr Czarniaka . Jego wiedzę i umiejętności oceniam bardzo pozytywnie .