lekarz Piotr Czech

Internista

3,7

Wiadomo że ranking jest dostępny dla wszystkich. Konkurencja jest też w śród lekarzy i tak naprawdę każdy może pisać negatywy by popsuć drugiemu opinię. Lekarz Piotr Czech nigdy by nie na krzyczał na pacjenta, zawsze wysłuchuje cierpliwie mu dolega. To jest Lekarz dla ludzi, i zawsze jak tylko może to przyjmie mimo że dana osoba nie zapisała się na wizytę. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ma ogromne serce i żadna sprawa czy choroba danego pacjenta nie jest obojętna.

Także ja jestem zadziwiina negatywnymi ocenami pana doktora. Według mnie to świetny, konkretny lekarz, cierpliwie odpowiadający na każde pytanie i wyjaśniający wszelkie wątpliwości. Jest jednym z nielicznych który chce i stara się wyleczyć każdego pacjenta, szukając wszelkich możliwych dróg terapii. Zawsze chętny do pomocy, poświęcający swój wolny czas gdy zajdzie taka potrzeba.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z WIZYTY I KONSULTACJI Z PANEM DOKTOREM GORĄCO POLECAM INNYM PACJENTOM!!!!!! KOMPETENTNY I KONKRETNY!!!! NEGATYWNE OPINIE BARDZO MNIE ZASKOCZYŁ OCZYWIŚCIE OD >ANONIMÓW< KRZYSZTOF.B