lekarz Piotr Czech

Super lekarz miły,cierpliwy,pomocny,z poczuciem humoru i profesjonalnym podejściem do pacjenta😀polecam wszystkim z całego serca 👍

bardzo dobry diagnosta, ma szerokie horyzonty diagnostyczne, jest dociekliwy, - jest wnikliwy, ma wiedzę, jest sumienny, cierpliwie i wytrwale szuka odpowiedzi- skarb dla każdej przychodni i wielka korzyść dla pacjentów - niech żyje 200 lat !!!!

bardzo dobry diagnosta, ma szerokie horyzonty diagnostyczne, jest dociekliwy,

Trafny diagnosta; polecam, bo o nim się mówi: „ma nosa do dobrej i trafnej diagnozy”. O nim wiadomo, że woli uczciwość „od ściemniania” i wtedy pomaga nade wszystko

pomaga nade wszystko

Najlepszy lekarz internista! Poświęca czas na rozmowę i wywiad z pacjentem. Dokładnie sprawdza objawy choroby a trafnie postawić diagnozę. Dzięki szybkiej interwencji lekarza i odpowiednim doborze leków łagodniej przeszłam wirus Covid, polecam wszystkim!

Wiadomo że ranking jest dostępny dla wszystkich. Konkurencja jest też w śród lekarzy i tak naprawdę każdy może pisać negatywy by popsuć drugiemu opinię. Lekarz Piotr Czech nigdy by nie na krzyczał na pacjenta, zawsze wysłuchuje cierpliwie mu dolega. To jest Lekarz dla ludzi, i zawsze jak tylko może to przyjmie mimo że dana osoba nie zapisała się na wizytę. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ma ogromne serce i żadna sprawa czy choroba danego pacjenta nie jest obojętna.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z WIZYTY I KONSULTACJI Z PANEM DOKTOREM GORĄCO POLECAM INNYM PACJENTOM!!!!!! KOMPETENTNY I KONKRETNY!!!! NEGATYWNE OPINIE BARDZO MNIE ZASKOCZYŁ OCZYWIŚCIE OD >ANONIMÓW< KRZYSZTOF.B

Także ja jestem zadziwiina negatywnymi ocenami pana doktora. Według mnie to świetny, konkretny lekarz, cierpliwie odpowiadający na każde pytanie i wyjaśniający wszelkie wątpliwości. Jest jednym z nielicznych który chce i stara się wyleczyć każdego pacjenta, szukając wszelkich możliwych dróg terapii. Zawsze chętny do pomocy, poświęcający swój wolny czas gdy zajdzie taka potrzeba.