lekarz Piotr Czekurłan

Pediatra

Super lekarz polecam Nie stety Pan doktor już nie przyjmuje na sikorniku w poradni dzieciecej czy może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje

Super lekarz polecam

Ja i moja rodzina od wielu lat jesteśmy pod opieką Pana Czekurłana. Jest niezwykle sympatyczny, ma świetne podejście do dzieci, cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa najmniejsze wątpliwości. Doskonały specjalista. Wiem, że mogę zwrócić się do niego z każdym problemem i mam pewność, że postawi przy tym trafną diagnozę. Gorąco polecam!

Świetny lekarz! Już od dawna się u niego leczę. Zawsze stawia trafne diagnozy i na dodatek jest bardzo uprzejmy. Doskonały specjalista godny polecenia !!

Świetny lekarz!

gorąco polecam najlepszy najmądrzejszy wielka wiedza kompetentny wysoka kultura osobista ma czas dla pacjenta trafna diagnoza

Świetny lekarz!ma ogromną wiedzę. Do Pana doktora trafiliśmy po tym, jak inny pediatra odesłał nas do domu z błędną diagnozą.

Bardzo dobry lekarz i stawia trafne diagnozy. Jest bardzo miły i świetnie leczy. Każdy człowiek popełnia błędy nie oznacza to, że lekarz nigdy nie popełnia - stawiając diagnoze

Doktor Czekurłan jest najlepszym lekarzem jakiego znam i bardzo go polecam! :) Miły, uprzejmy i stawia trafne diagnozy. Osoby które napisały negatywne opinie nie znają go wystarczająco dobrze albo osądzają po pozorach.

Od lat chodzę do tego lekarza z moimi synami, ponieważ doktor Czekurłan ma specjalizacje lekarza rodzinnego, również ja korzystam z jego usług. Nie przepisuje od razu antybityków, tylko czeka na rozwój choroby, nie raz okazało się, że faktycznie antybiotyk nie był potrzebny. Na moją prośbę wystawił dla syna skierowanie na badanie krwi, wyniki okazały się dobre i faktycznie nie było potrzebne. Z czystym spokojem moge polecić tego lekarza

kiedy mój sym mial 1 miesiac zachorowal i poszlam z nim wlasnie do dok. czekurlana ktory stwierdzil ze maly przy nim nie kaszle !jak dziecko miesieczne ma kaszlec na zawolanie? to bylo w piatek rano a w sobote juz bylam w przychodni ktora ma dyzury w dni wolne i od razu maly dostal zastrzyki bo okazalo sie ze ma zapalenie oskrzeli a w poniedzialek pogotowie zabralo moje dziecko do szpitala to co przezylam nikomu nie zycze. teraz syn ma 10 lat i na szczescie rzadko choruje ale chodze z nim do dokt.chmieli ona jest dobra lekarka zna mojego synka od urodzenia wie jak go leczyc gdy juz zachoruje .do czekurlana idziemy wtedy gdy wlasnie nie ma pani doktor.

Polecam.Dobry i profesjonalny lekarz a na dodatek bardzo miły człowiek,z troską podchodzący do małych pacjentów.Moim zdaniem jego wielki plus to to,że nie spieszy się z antybiotykami to zostawia jako ostateczność.Do tego nie demonizuje problemów i nie straszy rodzica -przeciwnie daje wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gliwice"?

Obrońców Pokoju 39 lok. 8
44-100 Gliwice