lekarz Piotr Czerwiński-Mazur

Internista

Bezpośredni. Skuteczny. Mówi prawdę w sposób który nie boli. Młody lekarz ze starej szkoły medycyny - kompetentny i oddany swojej pracy. Mojej Mamie przedłużył życie o ponad rok choć inni dawali jej tylko kilka tygodni. Prowadził Ją do ostatnich chwil i sprawił, że się tak nie bała, a mnie bolało spokojniej. Można mu zaufać. Jestem Mu wdzięczna. Grażyna Mikulicz

Z całego serca polecam p. doktora Piotra Czerwińskiego, który przez kilka lat, z wielkim oddaniem, leczył moją Ciocię. To nie tylko doskonały specjalista, ale rownież zaangażowany w swoją pracę lekarz. Zawsze i o każdej porze mogłam liczyć na Jego fachową i skuteczną poradę,a często i pełne zrozumienia wsparcie i otuchę. Jestem p. doktorowi bardzo wdzięczna Małgorzata Kaniewska

Małgorzata Kaniewska

jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem-miły,uśmiechnięty a jednocześnie znający się na rzeczy.Zarazem naprawdę odczuwa się wspaniałą opiekę z jego strony,co do schorzenia zostałem poinformowany ze szczegółami-gorąco polecam p.doktora!

Lekarz z powołaniem, co zdarza się coraz rzadziej, szczególnie u lekarzy młodego pokolenia. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, wzbudzający zaufanie swoją wiedzą medyczną.

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26