dr Piotr Czyżewski

Neurochirurg

MIAŁAM STABILIZACJĘ 20121 OPEROWAŁ MNIE PAN DOKTOR CZYŻEWSKI DZIĘKI JEMU CHODZĘ DZISIAJ I JESTEM ZADOWOLONA BARDZO POLECAM PANA DOKTORA

Nikt nie lekceważy tak pacjentów jak ten człowiek. Każdemu odradzam leczenie u tego lekarza, nieporozumienie.

Dr Czyżewski to specjalista wysokiej klasy. Jako jedyny neurochirurg z Poznania podjął się bardzo skomplikowanej operacji mojego kręgosłupa. Cierpiałam z powodu stanu zapalnego (ropnego) odcinka ledźwiowego. Po pół roku leżenia w szpitalu na neurologii udało się trafić do Pana dra. Czyżewskieg. Zostałam przewieziona do szpitala na ul. Szwajcarską w Poznaniu. Pan dr podjął się organizacji zespołu lekarskiego i przy wsparciu lekarza specjalisty z Wrocławia po bardzo długiej i skomplikowane operacji(ponad 8h)zostałam uwolniona od przerażającego bólu , który trwał od 13lutego do 18 lipca 2019r. Opieka w szpitalu bardzo troskliwa i fachową. Dzisiaj jestem trochę mniej sprawna, ale samodzielna i bez koszmarnego bólu. Gdyby nie Pan dr Czyżewski dzisiaj nie pisałabym tego, bo ból by mnie wykończył. Jestem cały czas pod opieką Pana doktora. Życzę każdemy pacjentowi takiego lekarza fachowca. PANIE DOKTORZE!! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. Wdzięczna pacjentką Elżbieta.

Ups, ups, czasami jak czytam te opinie, to myślę, że Pan Doktor nie znalazł odpowiedniego partnera do rozmowy, tzn. mówił na tyle rzeczowo, że odbiorca go nie zrozumiał. Posiada przeogromną wiedzę, jest kompetentny i słusznie szanuje Swój czas, bo On nie jest tam od "gadania", tylko ratowania ludzkiego życia. Moja Mama właśnie leży tam na oddziale, po operacji usunięcia krwiaka z mózgu. Bardziej zatroskanego lekarza, o los pacjenta nie spotkałam, a kontaktów z tym środowiskiem miałam sporo. Polecam w 200%, rzeczowe pytanie i na to rzeczowa odpowiedź Pana Doktora. Nie uchyla się od pytań, ale myślę, że głupotę może ignorować!!! Szanujmy czas SPECJALISTY!!!

Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego. To bardzo rzeczowy i kompetentny neurochirurg godny polecenia. Opieka pielęgniarska na oddziale neurochirurgii przy ul. Szwajcarskiej jest bardzo dobra. Dziękuję Panie doktorze za wszystko !!

Dziękuję Panie doktorze za wszystko !!

To wspaniały neurochirurg. Nie zgadzam sie z opiniami o tym, że jest nieuprzejmy. Jest konkretny, własnie operował mojego męża. Super. a JESLI CHCE KTOŚ POGADAĆ TO NIECH IDZIE DO PSYCHOLOGA. ONI TAM MAJĄ ZNACZNIE WIĘCEJ CZASU NIŻ LEKARZE NA ODDZIALE TAK WAŻNYM JAK NEUROCHIRURGIA. Serdeczne dzięki Panie Doktorze za wszystko.

Miałam przez doktora operowowany kręgosłup szyjny i lędźwiowy, odczuwam znaczną poprawę, lekarz jest bardzo rzeczowy i kompetentny. Polecam. Opieka pielęgniarska na oddziale neurochirurgii przy ul. Szwajcarskiej jest rewelacyjna.

Glejak skąpodrzewiak III stopnia. Jest lekarzem mojej mamy, która 1 operację usunięcia guza miała w styczniu 2012r( guz usunięty w całości).Była naświetlana w marcu 6 tygodni. W październiku nastąpiła wznowa Dr Czyżewski podjął się ponownie operacji. Tym razem były komplikacje po 24 godzinach okazało się ,że nie odchodzi płyn mózgowo-rdzeniowy. Dzięki jego zainteresowaniu pacjentem i szybkiemu działaniu po 2 kolejnych zabiegach mama wyszła o własnych siłach ze szpitala. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni za to co dla mamy zrobił .Jest bardzo profesjonalnym neurochirurgiem i wspaniałym człowiekiem.

W październiku nastąpiła wznowa Dr Czyżewski podjął się ponownie operacji.

na oddziale neurochirurgi gdzie pana doktora spotkalam byl jednym z lekarzy z ktorym byla ciezka rozmowa a tym bardziej nie mozna bylo nic sie dowiedziec na temat choroby i leczenia, nie wzbudzil mojego zaufania i byl bardzo nie uprzejmy. nie polecam tego lekarza

NIEGRZECZNY I ODEPYCHAJĄCY GBUR NIE POMÓGŁ W NICZYM ,WIĘCEJ NIE PÓJDĘ DO NIEGO

NIEGRZECZNY I ODEPYCHAJĄCY GBUR NIE POMÓGŁ W NICZYM ,WIĘCEJ NIE PÓJDĘ DO NIEGO