dr Piotr Czyżewski

3,3
2,9
3,4
3,5

Ups, ups, czasami jak czytam te opinie, to myślę, że Pan Doktor nie znalazł odpowiedniego partnera do rozmowy, tzn. mówił na tyle rzeczowo, że odbiorca go nie zrozumiał. Posiada przeogromną wiedzę, jest kompetentny i słusznie szanuje Swój czas, bo On nie jest tam od "gadania", tylko ratowania ludzkiego życia. Moja Mama właśnie leży tam na oddziale, po operacji usunięcia krwiaka z mózgu. Bardziej zatroskanego lekarza, o los pacjenta nie spotkałam, a kontaktów z tym środowiskiem miałam sporo. Polecam w 200%, rzeczowe pytanie i na to rzeczowa odpowiedź Pana Doktora. Nie uchyla się od pytań, ale myślę, że głupotę może ignorować!!! Szanujmy czas SPECJALISTY!!!

Glejak skąpodrzewiak III stopnia. Jest lekarzem mojej mamy, która 1 operację usunięcia guza miała w styczniu 2012r( guz usunięty w całości).Była naświetlana w marcu 6 tygodni. W październiku nastąpiła wznowa Dr Czyżewski podjął się ponownie operacji. Tym razem były komplikacje po 24 godzinach okazało się ,że nie odchodzi płyn mózgowo-rdzeniowy. Dzięki jego zainteresowaniu pacjentem i szybkiemu działaniu po 2 kolejnych zabiegach mama wyszła o własnych siłach ze szpitala. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni za to co dla mamy zrobił .Jest bardzo profesjonalnym neurochirurgiem i wspaniałym człowiekiem.

W październiku nastąpiła wznowa Dr Czyżewski podjął się ponownie operacji.

Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego. To bardzo rzeczowy i kompetentny neurochirurg godny polecenia. Opieka pielęgniarska na oddziale neurochirurgii przy ul. Szwajcarskiej jest bardzo dobra. Dziękuję Panie doktorze za wszystko !!

Dziękuję Panie doktorze za wszystko !!

To wspaniały neurochirurg. Nie zgadzam sie z opiniami o tym, że jest nieuprzejmy. Jest konkretny, własnie operował mojego męża. Super. a JESLI CHCE KTOŚ POGADAĆ TO NIECH IDZIE DO PSYCHOLOGA. ONI TAM MAJĄ ZNACZNIE WIĘCEJ CZASU NIŻ LEKARZE NA ODDZIALE TAK WAŻNYM JAK NEUROCHIRURGIA. Serdeczne dzięki Panie Doktorze za wszystko.

Miałam przez doktora operowowany kręgosłup szyjny i lędźwiowy, odczuwam znaczną poprawę, lekarz jest bardzo rzeczowy i kompetentny. Polecam. Opieka pielęgniarska na oddziale neurochirurgii przy ul. Szwajcarskiej jest rewelacyjna.

Mój Tata trafił na OIOM z tragicznym wylewem. Dzisiaj jest stan krytyczny i wiemy, że nie uratujemy go. Ale nawet w takiej sytuacji nie powiem zlego słowa na ordynatora Czyżewskiego. Zawsze , choć dwa słowa zamieni, pełna opieka nad chorym, pełna informacja na temat chorego. I do tego- co najważniejsze - niesamowita wiedza i kompetencja w zakresie neurochirurgi.

Nie można oceniać tego Pana po jednej wizycie. Nie należy on do najsympatyczniejszych, a wręcz przeciwnie jest nie miły, ale nie wymagajmy, żeby darzył każdego pacjenta szczególnym uczuciem, tym bardziej, że na korytarzu poradni co tydzień czka ok. 30 osób. Jest bardzo kompetentny i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam!

koszmar przeżyłam! jeszcze nigdy nie potraktował mnie żaden lekarz.Poszłam do niego z opisem RM rok po przebytej operacji w innym niż on pracuje szpitalu, ponieważ nie chcieli mnie tam przyjąć ze względu na brak miejc. Od wejścia zaczął mnie wyzywać :po co do niego przyszłam?co on ma tu do roboty?, że mam iść tam gdzie mnie operowali. Gdyby mógł wykopałby mnie z hukiem za drzwi. Nigdy więcej tam moja noga nie postanie! napiszę skargę ,ale czy to coś da?

Bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie specjalista.Jeśli chodzi o mój przypadek,wzorowo i fachowo przeprowadził trudną operacje.Zebrał pochwały od samego ordynatora.Dzięki doktorze!

zaangażowany w swoją pracę i wybitny fachowiec zawdzięczm mu życie

zaangażowany w swoją pracę i wybitny fachowiec zawdzięczm mu życie