dr n. med. Piotr Dabrowski

Neurochirurg

Bardzo polecam tego lekarza. Byłam na kontroli po urazie po wypadku komunikacyjnym. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi wyniki badań, rzetelnie i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i wyjaśnił każdą wątpliwość. Doktor ma czas dla pacjenta, jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, zna się na swoim fachu, a przy tym wszystkim jest bardzo ludzki. Polecam :-)

Lekarz, który naprawdę ma czas dla pacjenta. Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego (operował mnie bardzo dobry specjalista,tyle że nawet prywatnie to ma tylko 10 min. na pacjenta), ale dopiero ten lekarz wytłumaczył mi w czym i jaki jest problem.

Pan doktor uratowal mi zycie. Byl proszony o przyjazd do innego szpitala. Podejrzewam ze nie byl to problem dla Niego, mimo ze byl to weekend. Poswiecil 2 dni. Jest niesamowity. DZIEKUJE. Michal Szczyglak

Bardzo dobry neurochirurg, godny polecenia, bardzo solidny, uprzejmy.

Bardzo dobry neurochirurg, godny polecenia, bardzo solidny, uprzejmy.