dr n. med. Piotr Dąbrowski

Gastroenterolog

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy. Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem juz ponownie sie leczyc, jak najbardziej szczerze polecam.

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Jest niesamowitym diagnostą! Nie zostawi pacjenta "na lodzie". Polecam wszystkim z IBS (jelitem drażliwym)!!

Nalezy do lekarzy tych z ginacego gatunku.Doskonale czuje i widzi w pacjencie czlowieka.Polecam kazdemu choremu.