dr n. med. Piotr Dąbrowski

Laryngolog

Jest to niesamowicie cierpliwy lekarz, ja jestem trudną pacjenką (boję się panicznie bólu), a mimo to dr Dąbrowski w ciągu 4 lat nie dosyć, że już prawie wyleczył moje mega polipy (leczę tę chorobę od "nastu" lat i nikt nie potrafił mi pomóc do tego czasu , wydając "majątek" - u innych lekarzy) dodatkowo potrafił przezwyciężyć mój strach przed LARYNGOLOGIEM CHIRURGIEM - dla mnie jest genialny - nareszcie wiem, że oddycham nosem!!! polecam dr Dąbrowskiego wszystkim - ma świetne podejście do pacjenta, szybko nawiązuje kontakt z chorym, ma poczucie humoru,jest ...

polecam dr Dąbrowskiego wszystkim - ma świetne podejście do pacjenta, szybko nawiązuje kontakt z chorym, ma poczucie humoru,jest kompetentny, pośwęca tyle czasu pacjentowi ile on oczekuje, przed operacjami odpowiadał na wszystkie moje pytania (a było ich dużo)

no i najważniejsze, teraz po latach mogę napisać, że jestem zdrowa ! :)
ciągle pod kontrolą najlepszego laryngologa - zadowolona pacjentka

Pan Doktor namawiał mnie do korekty przegrody nosowej od mojej pierwszej wizyty u Niego to jest około 3 lata temu. Już wtedy rozpoznał przyczynę chorych zatok i nosa . Zwlekałam ,ponieważ strasznie bałam się zabiegu . Dziś żałuję, że nie zrobiłam tego od razu, sam zabieg był przyjemnością. Przy panu Doktorze można czuć się naprawdę komfortowo w szpitalu w dobie kulejącego NFZ-tu. Porozmawia, wyjaśni wątpliwośći , opiekuje się pacjentem po zabiegu . Wróciłam do zdrowia i skończyły się moje problemy z zatokami i wiecznie zatkanym nosem . Dziękuję Panie Doktorze :)Takich lekarzy jest coraz mniej !!!!!

Polecam gorąco dr Dąbrowskiego Świetny specjalista, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest komunikatywny, uwaga - jako nieliczny laryngolg z którymi miałam do czynienia dr Dąbrowski ma poczucie humoru.odnoszę wrażenie , że ma "bonusy czasowe" - potrafi poświęcić czas i uwagę każdemu pacjentowi - to wszystko składa się na to, że znacznie łatwiej znoszę badania, różne zabiegi. Operował mnie kilka razy i opieka w szpitalu przed i zainteresowanie po operacji jest świetna. Bardzo mi się podoba także jego podejście do dzieci:) bardzo dziękuję za cierpliwość - pacjentka

Polecam gorąco dr Dąbrowskiego
Bardzo mi się podoba także jego podejście do dzieci:)

bardzo dziękuję za cierpliwość - pacjentka

Dziękuję Panie Doktorze, że w gorszych chwilach mojego życia trafiłam do Pana. Nie tylko na b. dobrego lekarza ale i dobrego człowieka. Wzór do naśladowania dla innych lekarzy: w podejściu do pacjenta, prowadzeniu leczenia, kompetencji i kultury osobistej.

bardzo profesjonalna obsługa przed i po zabiegu , miałam wycinane migdałki , bardzo szybko dochodzę do zdrowia, oczywiście stosuje się do wszystkich zasad jakie mi Pan doktor zalecił, polecam

Zdecydowanie nie polecam. Pan doktor nauk przez kilka lat nie rozpoznał u mnie alergii, a mój katar leczył solą morską. Kolejne błędy w leczeniu alergii doprowadziły dzisiaj do zaawansowanej astmy. Dla mnie konował, w dodatku nieuprzejmy.

Cierpliwy i potrafi wysłuchać pacjenta. Operował mnie na ucho - nie słyszałam, a po wszczepieniu protezy do ucha PORP słuch poprawił mi się o 80 procent. Wcześniej byłam operowana przez profesora bez poprawy, a tu doktor Dąbrowski poznał się na mojej chorobie i mi pomógł. Po operacji cały czas się mną opiekował z dużą troską. Mogłam mu zaufać. Szczerze polecam!!!

jest lekarzem któremu w pełni można a nawet trzeba zaufać w rozmowie z pacjentem i nie tylko z nim ale z osobą związaną z chorym sprawia że wszyscy nabierają pewności i nadzieji że problemy z chorobą znikają.Nawet osoby bardzo nieufne poddają sie jego sugestią .Jest miły ,uprzejmy i pełny ciepła dla pacjenów . Takich lekarzy chciałoby się więcej

Poa noktor mną się zajmował w szpitalu, jestem zadowolony z jego opieki, miły i konkretny, operował mnie razem z Prof. Szyfterem i jak narazie jestem zadowolony z efektu operacji.

Spokojny ,cierpliwy , "profesionalista w każdym calu".Wykonał, u mnie, rok temu operacyjne wszczepienie protezki głosu.Dziś mówie i nie mam żadnych komplikacji.Otwarty na pomoc i konsultacje.Polecam Pana Doktora ze szczerego serca.Wiesław Walkowiak Borek Wlkp