lek. dent. Piotr Darecki

Chodzę od dobrych parunastu lat i jestem zadowolona. Jako dziecko nigdy nie bałam się dentysty, a to właśnie dzięki panu Piotrowi, który do dzisiaj mówi do mnie "otwieramy szeroko buziaczka" ;). Ma też przemiłe panie asystentki. Leczenie się u takiego specjalisty to przyjemność. Ale oczywiście za taką jakość trzeba zapłacić.

Bardzo dobry specjalista,bezboleśnie,fachowo,miło,ogólnie sam pozytyw,polecam i dla dzieci i dla osób bardzo bojących się stomatologów,rewelacyjne podejście,do tej pory korzystam z usług i jestem zadowolona :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Radom"?

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2

Lekarska i Limanowskiego
26-660 Radom

26-600 Radom

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Nowoczesnej "ARTI-DENT"
Piastowska 1