dr n. med. Piotr Dawid

Dziś miałam przyjemność pierwszy raz być na wizycie u Pana Doktora. Jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Chcialam skonsultować wyniki badań prenatalnych. Pan Doktor bardzo uprzejmy, wszystko pięknie wytłumaczył, wykonał usg na którym nie spiesząc się bardzo precyzyjnie wyjaśniał wszystkie parametry. Na każde moje pytanie otrzymałam fachową odpowiedź. Żałuję że dopiero dziś trafiłam do Pana... Dziękuję z całego serca, takich lekarzy z powołania jest naprawdę niewielu. Każdej kobiecie polecam wizytę u Doktora Dawida.

Wizyta przebiegała bardzo profesjonalnie. Pan doktor się nie spieszył i poświęcił tyle czasu i było trzeba. Uważnie słuchał i odpowiadał na wszystkie pytania. Wprowadzał miłą atmosferę bez względu na to czy miał dobre wieści czy nie. Lekarz z powołania. Polecam z czystym sumieniem!

Lekarz z powołania. Polecam z czystym sumieniem!

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem, że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

To wspaniały człowiek, który odnosi się do pacjentki z takim szacunkiem,
że aż dziw bierze. Byłam przyzwyczajona do obcesowego traktowania przez
lekarzy. Przy nim czuję się jak królowa :)

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam. Od początku prowadzi moją ciążę i mogę polecić go każdej kobiecie, której zależy na najlepszej opiece.

doktor Piotr robił mi usg prenatalne naprawdę super specjalista polecam z czystym sercem

Świetny, kompetentny, można liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy

Świetny, kompetentny, można liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy

po prostu.... lekarz, który mi się wymarzył. Potwierdzam opinię powyżej, nic dodać i nic ująć.

po prostu.... lekarz, który mi się wymarzył.
Potwierdzam opinię powyżej, nic dodać i nic ująć.

polecam wszystkim paniom doktora Dawida lepszego lekarza nie spotkałam nigdy. Całą ciążę czułam że ja i mój dzidziuś jesteśmy pod dobrą opieką. zawsze wiedziałam co się dzieje jak rośnie i rozwija się moje maleństwo. po porodzie pan doktor odwiedził nas w szpitalu. jest to piękne kiedy lekarz interesuje się swoim pacjentem. spokojnie mógłby leczyć w leśnej górze ze Żmijewskim:)

Lekarz świetny. Robiliśmy badania prenatalne, w porównaniu do jego porzedniczki niebo a ziemia. Wszystko pokazuje, tłumaczy. Super. Wszystkim życzę spotkania z takim lekarzem.

Super lekarz,odpowiada na wszystkie pytania,badania ginekologiczne-wogole nie bolą-bardzo delikatny i kompetentny.Pracuje w szpitalu rowniez,gdzie czesto odwiedza swoje pacjentki na oddziałach. Zawsze jak go widze poprawia mi sie humor bo mozna z nim pożartowac;)wizyty trwaja dlugo. Przyjmuje tez w euromedice na nfz. Polecam tego lekarza i zostane wierna pacjentką ;)

Polecam tego lekarza i zostane wierna pacjentką ;)