lekarz Piotr Dobrowolski

Neonatolog, Pediatra

2,2
2,1

Okropny i nie czuły człowiek. Trzy razy spotkałam tego lekarza na swojej drodze i skończyłam z płaczem. Jestem osobą borykająca się z epizodami depresji. Nie każdy jest na tyle silny psychicznie, żeby prowadzić słowna wojnę z tym panem. Zamiast skupić się na celu, czyli leczeniu robi wszystko, żeby poniżyć drugą osobę. Pełen arogancji, nieczuły, nietaktowny, ale inteligentny. Bóg mnie jednak uchronił przed nim kiedy byłam w szpitalu przy porodzie drugiego dziecka z powikłaniami. Kiedy moje dziecko było w złym stanie zagrażającym życiu napewno nie dalabym rady tego przetrwać.

Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor ma specyficzne poczucie humoru ale odpowiada cierpliwie na zadane pytania. Ma podejście do dzieci. Polecam

Pan Doktor leczył mnie i moje rodzeństwo. Mam do niego 100% zaufanie i moje dziecko też u niego leczę. Zawsze wszystko wytłumaczy i ściśle przestrzegam jego zaleceń, co przynosi spodziewany efekt. Wizyta u lekarza to nie spotkanie towarzyskie.

Wizyta u lekarza to nie spotkanie towarzyskie.

Co do przebiegu wizyty nie mam żadnych zastrzeżen, lekarz konkretny bardzo dokładnie wypisał i wyjaśnil leki. Niestety leczenie nie odnosiło skutku po dwóch dniach zgłosilam się do inne pediatry stwierdził u syna zapalenie płuc. Syn był bardzo zawalony już przy pierwszym odsłuchu doktor wiedział co mu jest. Więc niestety w tym wypadku nie polecam.

Pan Lekarz od samego wejścia miał minę zirytowanego tym, że mieliśmy czelność przyjechać z dzieckiem na oddział, skierowani przez innego lekarza. Masa niepotrzebnych komentarzy względem matki dziecka, zero empatii, zasłania się tym, że jest konkretny a nie arogancki i niemiły kiedy obok stoi pięciolatek z bólem w okolicach nerek. Uważa, że lekarze mają prawo się mylić a inni lekarze to są pewnie z łapanki i na pewno nie nauczeni i bez doświadczenia. Zastanawiam się gdzie się ten kwiat się uchował i spod którego kamienia go wyciągnęli. Kierownik oddziału pediatrycznego? Ktoś popełnił olbrzymi błąd. Pierwszy raz doświadczam takiego zachowania lekarza.

Pierwszy i ostatni raz jestem u tego lekarza jeśli można go tak nazwać. Arogancji bezczelny i nie miły. Nie polecam dawno powinno się go zwolnić dyscyplinarnie

Straszne doświadczenie. Bardzo nieuprzejmy. Byliśmy z synkiem pierwszy w takiej sytuacji, gdzie wymagał leczenia szpitalnego, niestety trafiliśmy na w/w dr. Zero empatii, przykre komentarze. Naprawdę nie rozumiem jak mógł wybrać pracę, w której ma się kontakt z dziećmi. Sprawia wrażenie jakby w ogóle ich nie lubił

Bezczelność tego pozal się Boże pediatry nie zna granic.. arogancki bezczelny jak go zapytałam o dziecko o to czemu tak jest to powiedział że on nie musi tego wiedzieć... Chore że takich ludzi bo lekarzem go nie można nazwać trzymają w szpitalach ... Nie polecam nawet na sekundę nie zostawiła bym dziecka pod jego opieką!!!! Nie polecam !

Brak szacunku w stronę pacjenta, arogancja i bezczelność przy czym słabe kompetencje. Nie polecam tego lekarza.

Zażenowana arogancją lekarza. Bezpodstawnie odmówił wystawienia ZUS ZLA dla babci opiekującej się dwuletnim wnukiem w szpitalu. Bezpodstawnie - gdyż ZUS i NFZ zgodnie twierdzą, że nie miał ku temu podstaw (ustawa zasiłkowa, art. 32 pkt 1 ust. 3 oraz art. 32 pkt 2, niech pan poczyta i się douczy zamiast wrzeszczeć bzdury). Być może zna się na chorobach, nie sprawdzałam, ale buta i chamstwo dyskredytują go do wszelkich kontaktów międzyludzkich. Nie polecam.