lekarz Piotr Dragan

1,6
1,6
1,8

Bardzo dobry lekarz. Poszedłem z konkretnymi objawami,( nie żądaniami jak większość, bo im sie należy) Wysłuchał, zbadał, zlecił badania, leczenie, kontrola. Wszystko odbyło profesjonalnie. Jestem zdrowy i zadowolony. Polecam

Trzeba sugerować choroby, aby w ogóle coś zauważył. Na anginę przepisuje Gripex po upomnieniu się, że stosowałem ten lek przed wizytą zastanowił sie chwilę i zaproponował metafen. Po zapytaniu o antybiotyk stwierdził, że nie jest osobą upoważnioną do wystawiania recept na antybiotyki.

Trzeba sugerować choroby, aby w ogóle coś zauważył.

Miałem styczność z doktorem dwa razy . Pierwszy raz przyszedłem po skierowanie na prześwietlenie kolana i stawu skokowo-goleniowego opuchniętego to doktor powiedział że mam przyjść za dwa dni to obejrzy (a co ja miałem powiedzieć w pracy że jestem nieobecny) byłem zmuszony pójść prywatne zdjęcia i rezonans wykonałem prywatnie i się okazało skręcony staw skokowo-goleniowy i pilna artroscopia kolana i 6 miesięcy L4 . Drugi przypadek przszedłem do przychodni po południu pani w recepcji poprosiła żebym zapytał lekarza czy przyjmie mojego syna . Odpowiedział że po godz 18 czynny jest SOR i tam mam się udać więc w recepcji poprosiłem książke skarg i wniosków pani z recepcji zachowując się godnie sama poprosiła lekarza który z wielką łaską nas przyjął twierdząc że ma pełno pacjentów , otworzyłem drzwi na korytarz ku mojemu ździwieniu siedziały dwie osoby . Mogę stwierdzić jednogłośnie NIE POLECAM TEGO LEKARZA . Jest arogancki nie miły i nie zabiega o pacjenta .

Ciężko tego pana nazwać lekarzem. Traktuje pacjenta lekceważąco, kiedy poprosiłem o skierowanie na badanie krwi, żeby kontrolnie sprawdzić stan zdrowia (jestem w grupie ryzyka, hemofilia + 2 przebyte nowotwory u mamy i brata), powiedział że przecież jestem młody i pierwszy raz słyszy, że powinno się robić badanie krwi raz w roku. Ogólnie podejście do pacjenta jest bardzo słabe. To nie tylko moje wrażenie, ale też mojej mamy, której przepisał kompletnie niedobrane leki. Nie polecam.

Nie polecam tego lekarza. Traktuje pacjenta lekceważaco i ponizajaco. Na prośbę o skierowanie na badania, które de facto są prywatnie drogie (co zaznaczyłam) odpowiedział, że nie ma nic za darmo i jaka mam czelnosc w tak młodym wieku (jestem 20 paroletnia osoba, powoli bliżej mi 30stki...)wymagać by badania były za darmo.. Lekarz wysmial moja prośbę, wdając sie w zupełnie niepotrzebna gadke, zamiast powiedziec, że tylko na cześć może dać skierowanie. Widać, że jest szowonista.

Nie polecam. Nawet nie osluchal. Podczas wizyty prowadzi prywatne rozmowy z kolegami........na wysoką gorączkę zalecił środki przeciwbólowe

Jeżeli chodzi o tego lekarza to nie jestem pewny/a czy to Ten Ale ma tak samo imię i nazwisko . Przyjechałem/am do szpitala a lekarz powiedział mi że mam wyjąć to sam/a a ja tego nie umiałem/am . I powiedziałem/am co jeśli wyciągnę źle a on do mnie a co jeśli wyciągnę ja źle i poszedł . Był nie uprzejmy i się nie przedstawił był w takim humorze jakby za karę pracował w szpitalu.

Przepisane leki nic nie pomogły, ostre zapalenie krtani nie zostało przez doktora stwierdzone, nie polecam.