lekarz Piotr Du Chateaulekarz Piotr Du Chateau - zdjęcie profilowe

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.

Bardzo polecam Pana doktora. Zawsze miły i pomocny. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy.

bardzo dobry lekarz, z dużą empatią i ogromną wiedzą. pomógł wrócić do "siebie". polecam naprawdę..

Miałam wypadek samochodowy, byłam w bardzo ciężkim stanie, dr Du Chateau rozpoznał u mnie rozwartstwienie tętnic szyjnych, czego konsekwencją był udar mózgu. Miałam operacje i m.in dzięki niemu żyję! to naprawdę świetny specjalista i bardzo miły lekarz. Magda K.

Wspanialy lekarz, duze doswiadczenie, bardzo dobre podejscie do pacjeta, ogromna wiedza specjalistyczna, wsaniala opieka nad chorym i pomoc emocjonalna rodzinie. Polecam kazdemu kto szuka wyjatkowego lekarza neurologa. Bozena

Bardzo kompetetentny, miły i wrażliwy.

Bardzo kompetetentny, miły i wrażliwy.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b