lekarz Piotr Duchnowski

Lekarz o specjalności kardiolog i angiolog posiada ogromną wiedzę medyczną. Do jego kompetencji można mieć bezgraniczne zaufanie. Podchodzi do pacjenta z niebywałą empatią. Poświęca wiele czasu choremu i jego rodzinie na wytłumaczenie zarówno choroby, jak i sposobów leczenia. Jest nadzwyczaj uprzejmy, cierpliwy i konsekwentny w dążeniu do celu, którym jest zawsze dobro pacjenta.

Najwspanialszy lekarz do jakiego trafiłam. Po długiej hospitalizacji powikłanej zatorowością płucną i lekoopornym nadciśnieniem tętniczym trafiłam do Pana doktora na Ordynacką. Pan doktor zapoznał się z moimi wynikami badań, zmienił leki, zaproponował inne leczenie przeciwzakrzepowe. Po dwóch wizytach miałam tak ustawione leczenie, że ciśnienie wreszcie wróciło do normy. Wykonał echo serca oraz Doppler nóg. Ponad to jest to lekarz z sercem, ma ogrom empatii dla drugiego człowieka. Każda wizyta u Pana doktora bardzo podnosiła mnie psychicznie i przywracała wiarę, że uda mi się w pełni wrócić do zdrowia i funkcjonować tak jak przed chorobą. Doktor posiada wszechstronną wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy krok po kroku. Nie zbywa pacjenta, jest cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania. Takiego lekarza ze świecą szukać. Dziękuję z całego serca Panie doktorze!

Tak bardzo się cieszę, że trafiłam z ciężkim przypadkiem zapaleniem żył głębokich kończyny dolnej (niebezpieczna zakrzepica) na tak wspaniałego doktora u którego aktualnie się leczę. Pan dr bardzo profesjonalnie podchodzi do leczenia pacjenta, zleca badania. Nie pozbywa się pacjenta po jednej wizycie jak niestety często się to zdarza u innych lekarzy, tylko myśli o dalszym prowadzeniu pacjenta w celu uniknięcia podobnych chorób w przyszłości. Po za tym jest bardzo sympatyczny i kontaktowy. Z całego serducha wszystkim polecam. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam. Zofia Uziębło

To nie jest lekarz, to ANIOŁ w ludzkiej skórze! Lekarz który posiada ogromną wiedzę, kompetencje.Wszystko tłumaczy. Żadne moje pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi. Dr.Duchnowski stawia ludzi na nogi.

Cieszę się, że los skierował mnie do pana doktora Duchnowskiego.Jest sympatyczny a przede wszystkim wzbudza zaufanie prowadząc rozmowę Z pacjentem próbując wyjaśnić moje dolegliwości , zalecając właściwe leczenie

Doktor jest najwspanialszym lekarzem jakiego poznałam. Trafiłam do Niego w ciężkim stanie zdrowia po Covidzie i śmiem powiedzieć, że uratował mi życie. Wysłuchał,wykonał echo serca, szczegółowo wyjaśnił co mi jest i dokonał trafnej diagnozy oraz zalecił leczenie, które postawiło mnie na nogi. Szczerze wszystkim polecam Doktora. Bardzo dziękuję.

Bardzo dziękuję.

Bardzo miły i sympatyczny Pan Doktor. Robił mi badanie echo serca. Wszystko dokładnie wyjaśniał i tłumaczył. Szczerze polecam.

Pan Doktor Duchnowski to miły i uprzejmy człowiek który stara się pomóc bliźniemu w potrzebie. Postawił dobrą diagnozę i skierowował mnie do Instytutu w którym on pracuje. W ciągu tygodnia zostałem zoperowany na wadę serca o po kolejnych dwóch wyszedłem do domu ze szpitala i mogę się cieszyć zdrowiem do dnia dzisiejszego. O chorobie serca już nie pamiętam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze Antoni K.

O chorobie serca już nie pamiętam.

Bardzo dziękuję Panie Doktorze

Antoni K.