lekarz Piotr Duda

kozak. Nic nie lekceważy ale i nie straszy. pasjonat na bieżąco z nowinkami w medycynie. super gość.

Czy dostane jakiś kontakt do doktora Dudy potrzebuje pilnie jego pomocy. To świetny specialista . Proszę o pomoc.

Umiejący słuchać pacjenta, bystry i otwarty na informacje od chorego, doświadczenia z wczorajszej wizyty.

Doktor Piotr Duda to lekarz z powołania, bardzo mądry, miły człowiek. Polecam bardzo.

Więcej takich ortopedów nam potrzeba.Lekarzy z powołania.Polecam

Więcej takich ortopedów nam potrzeba.Lekarzy z powołania.Polecam

zlekceważył moje problemy z kolanem zaniechał np. zlecenia kompleksowej rehabilitacji po operacji, przez co mam jeszcze większe problemy z kolanem i mięśniami.

Niestety lekarz nie wierzył w moje słowa odnosnie bólów kregoslupa i zbagatelizował sprawę.Dopiero specjalistyczne badania pozwoliły mi udowodnic ze dolega mi coś poważnego.

Wizyta u tego lekarza przypomina wizyty w filmach amerykańskich. Byliśmy z mężem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem, niebywałą kultura osobistą, fachowością itp.

Takich lekarzy ortopedów nam potrzeba. Polecam wszystkim.

Takich lekarzy ortopedów nam potrzeba. Polecam wszystkim.

Dwa razy miałam artroskopię kolan i jestem jak nowo narodzona.Miły, kompetentny.Oby takich lekarzy więcej!