lekarz Piotr Dudek

Endokrynolog

Wspaniały lekarz,dokładnie wyjaśnia,dopytuje...

Wspaniały lekarz,dokładnie wyjaśnia,dopytuje...

Najlepszy lekarz jakiego znam!Leczę się u niego ja i moja siostra od kilku lat z powodu tarczycy,rewelacyjny człowiek, świetny fachowiec, podchodzi do pacjenta kompleksowo, nie skupia się na jednej chorobie ale stara się robić dokładny wywiad i badać pod każdym kątem aby wykluczyć ewentualne inne schorzenia.człowiek czuje się pod jego opieką bezpieczny.Podejście do pacjenta bardzo partnerskie , poza tym Pan doktor ma poczucie humoru i jest bardzo ciepłym człowiekiem

Bardzo dobry lekarz. Wywiad lekarski przeprowadzony na wysokim poziomie. Wysoka kultura osobista. Nie patrzy na zegarek. Po opowiedzeniu koleżance przebiegu wizyty - od razu się zapisała (mieszka 60km ode mnie).

Pan doktor jest bardzo miły i spełnił moje wszelkie oczekiwania

Pan doktor jest bardzo miły i spełnił moje wszelkie oczekiwania

Powiem krótko , byłem u kilku specjalistów, nawet jednego endokrynologa, ale dopiero on rozpoznał u mnie niedoczynność nadnerczy i po leczeniu znów chciało mi się żyć.

Leczę się u Pana doktora i publicznie i prywatnie i niezależnie od tego jaka to wizyta zawsze wiem, że poświęca czas mi. Wspaniały specjalista, tłumaczący wszystko z czym pacjent przychodzi, w razie problemów dostępny również poza godzinami pracy. Dzięki niemu bez nerwów zaszłam i przeszłam przez ciążę. Szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, dokładnie wyjaśnia metodę leczenia. Doskonale ustalił mi dawkę hormonów (mam bardzo dobre wyniki TSH). Miły, serdeczny, lubi ludzi i to się wyczuwa. Bardzo otwarty na drugiego człowieka.

Jest to lekarz z powołaniem, pełen profesjonalizm, naprawdę zna się na endokrynologii.

NIE POLECAM. Naciąga tylko na pieniądze. NIEpotrafi leczyć.

NIE POLECAM. Naciąga tylko na pieniądze. NIEpotrafi leczyć.

kompetentny,konkretny, życzliwy dla chorego,dokładnie i w sposób przystępny tłumaczy daną chorobę, człowiek wychodzi od niego pomimo choroby dużo zdrowszy. Oby taki był każdy lekarz.