Jestem 6 miesięcy po zabiegu( wszczepienie protezy naczyniowej aorty wstępującej nadwieńcowej, pomosty aortalno-wieńcowe, wycięcie tętniaka z wstawką naczyniową -aorty). Czuję się dobrze. Doktor Piotr Dudka to świetny kardiochirurg, który uratował mi życie. Jego wiedza, kompetencje i podejście do pacjenta są na najwyższym poziomie. Żadne słowa nie wyraża wdzięczności i tego co dziś czuję. Mogę życzyć tylko Panu doktorowi dużo zdrowia, zadowolenia ze swojej pracy i samych życzliwych wokół siebie ludzi.

Doskonały lekarz, świetny fachowiec, operował mnie w lipcu - szybko, sprawnie i bez komplikacji. Szczerze polecam.

Operowal mojego męża,jesteśmy obydwoje zadowoleni. Operacja przebiegła pomyślnie (zastawka aortalna), maż czuje się znacznie lepiej niż przed.

(zastawka aortalna), maż czuje się znacznie lepiej niż przed.

Lepiej leczyć się samemu niż trafić do takiego znachora. Nie wiem po co trzymają go w "4". Chyba tylko żeby tylko zamykał pacjentów po operacjach prawdziwych lekarzy.