lekarz Piotr Dudziak

Neurochirurg

P.D. ja nie zdążyłam podziękować , operował mi P. kręgosłup i okazało się że mam nowotwór szpiku kostnego i złamane dwa kręgi piersiowe.Tak że dziękuję za precyzyjne wykonanie operacji.Jest P.Doktorze aniołem .I.K. z Tarnowa.

"Ręce ludzkie są kruche, żyją krótko, ale pozostawiają po sobie ślady, które trwają całe lata a nawet wieki". Bardzo, ale to bardzo chciałabym podziękować Panu Dudziakowi za ogromną pomoc. Szybka reakcję w przywróceniu normalnego funkcjonowania w codziennym życiu. Za przywróceniu mojemu tacie uśmiechu na twarzy, a za zabranie bólu.Dziękuje wraz z rodzeństwem i mamą za pomoc, doradztwo a przede wszystkim zabieg. Jest Pan Aniołem.

jesli wszystkie szpitale miałyby takich własnie lekarzy, to leczenie byłoby zabawą, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.On jest dla ludzi i ludzie dla niego a zabiegi ktore wykonywał u mnie i meza były tak perfekcyjnie wykonane ze do dzis nie ma sladu i moze dlatego tak ciezko sie do niego dostac na wizyte.Przełozeni tego szpitala powinni byc dumni ba tacy lekarze swoja praca buduja godna opinie o tym szpitalu.

Z wiarygodnych źródeł informacji, dowiedziałem się iż oddział neurochirurgii w Tarnowie należy do absolutnie ścisłej czołówki oddziałów w Polsce specjalizujących się w chirurgii kręgosłupa . Zdecydowałem się na operację a moim lekarzem prowadzącym był dr Piotr Dudziak, którego wybrałem też nie przez przypadek. Sam oddział- organizacja, opieka i personel zasługuję na swoją sławę , natomiast profesjonalizm starannie dobranej kadry lekarzy przez Ordynatora Prof. Maciejczaka mocno kwestionuje stereotyp polskiej służby zdrowia, na tyle mocno iż jestem pod wielkim wrażeniem tego czego się tu dokonuje. Grono najwybitniejszych neurochirurgów, którzy pod okiem Prof. ...

Sam oddział- organizacja, opieka i personel zasługuję na swoją sławę , natomiast profesjonalizm starannie dobranej kadry lekarzy przez Ordynatora Prof. Maciejczaka mocno kwestionuje stereotyp polskiej służby zdrowia, na tyle mocno iż jestem pod wielkim wrażeniem tego czego się tu dokonuje. Grono najwybitniejszych neurochirurgów, którzy pod okiem Prof. Maciejczaka opanowują mistrzostwo rzemiosła mocno nagina statystykę skuteczności.
dr Piotr Dudziak wywiązał się perfekcyjnie ! Wzorowe podejście do pacjenta, fachowo i wyczerpująco udzielone informacje przed jak i po operacji. A sama operacja która nie była łatwą(skomplikowana przepuklina odcinka lędźwiowego) przeprowadzona doskonale. Od razu można odczuć że dr Piotr Dudziak jest lekarzem z powołania, którego cechuje rzadko spotykany profesjonalizm. W konsekwencji byłem spokojny przed samą operacją mając pewność i świadomość że moje zdrowie jest we właściwych rękach.
Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Piotra Dudziaka !
Życzę mu też wielu sukcesów i absolutnego spełnienia w profesji :)

Życzę każdemu choremu takiego lekarza!Dzięki panu doktorowi moje życie wrucilo do normy.Bardzo pozytywny czlowiek miły i rzeczowy. Dziękuję...

Bardzo miły doktor,dokładnie tłumaczy sposób leczenia,bada bardzo szczegółowo.Jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia.Operacja przebiegła pomyślnie.Polecam każdemu.Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi z całego serca,dzięki panu zaczęłam się uśmiechać.