lekarz Piotr Duraj

Kardiochirurg

Lekarz godny polecenia. Z dużą empatia. Swietny specjalista. Kardiochirurg który przejmuje się pacjentem.

25 września 2020 r. dr Piotr Duraj operował moją Mamę Teresę (wiek: 75 lat) w GCM Ochojec. Mama miała wykonywaną bardzo skomplikowaną operację wszczepienia zastawki w pozycję aortalną, wraz z plastyką zastawki mitralnej, pomostowaniem tętnic wieńcowych oraz amputacją uszka lewego przedsionka. Pan dr okazał się świetnym operatorem, a oprócz tego człowiekiem wielkiego serca, z dużą empatią zarówno dla samego pacjenta jak i dla jego rodziny pozostawionej w tak trudnym czasie pandemii jedynie w kontakcie telefonicznym, a co najważniejsze potrafił w rozmowie psychologicznie podejść do mojej Mamy, wtedy gdy z powodu pojawiających się komplikacji konieczne było przesunięcie planowanego terminu operacji, a Mama zaczęła wątpić w jej sens.
Panie doktorze z uwagi na ten jakże specyficzny czas nie miałam możliwości podziękować Panu osobiście, więc pozwolę sobie tutaj wyrazić wdzięczność za ofiarowanie mojej Mamie dłuższego i bardziej komfortowego życia. Widziałam jak Mama funkcjonowała przed operacją i bardzo się bałam, że jej życie szybko dobiegnie końca, teraz widzę, że Mama dostała nowych sił i chęci do życia. Obecnie przebywa w sanatorium i wierzę, że z każdym dniem komfort jej życia będzie się poprawiał. Pięknie dziękuję w imieniu swoim, sióstr oraz wnuków.
Życzę Panu wszystkiego dobrego!
Pozdrawiam serdecznie

Pana Doktora nasza rodzina poznała w przykrych okolicznościach- nasz Tata niestety nie przeżył. Jednak Pan Doktor i cały zespół lekarzy, który walczył o jego życie, zrobili wszystko by go ratować. Wysiłek, który w to włożyli jest nie do opisania. Co do Pana Doktora Duraja- chcielibyśmy podziękować za wszystko! Nie tylko za kompetencje zawodowe i tak heroiczną walkę o życie naszego Taty i Męża, ale przede wszystkim za wsparcie i czas poświęcony jego najbliższym. Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem. Znalazł czas, by porozmawiać, wytłumaczyć, wesprzeć osoby, którym właśnie umierał Mąż i Ojciec. Tego nie da się nauczyć, takim człowiekiem trzeba się urodzić. Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego, co najlepsze! Aby starczyło Panu doktorowi sił na codzienną walkę o ludzkie zdrowie i życie i aby na zawsze pozostał Człowiekiem pełnym empatii i Wielkiego serca.