lekarz Piotr Dusza

Internista, Lekarz rodzinny

2,9

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Jest niekompetentny, niemiły, nieżyczliwy, złośliwy, nieuczynny. Traktuje pacjentów jak intruzów, nie jest pomocny, wręcz przeciwnie pacjenci przeszkadzają mu w pracy. Boi się podejmować decyzje. Można tego Pana polecić tylko najgorszemu wrogowi. Na pewno nie nadaje się dla osób wrażliwych i cierpiących na poważne choroby. Poza tym ten Pan nie wie co to jest zwykła ludzka życzliwość i chęć służenia pomocą drugiemu.

Wspaniały lekarz! Miły, bezproblemowy, kompetentny, trafnie diagnozuje, nowocześnie leczy, wzbudza zaufanie. Zasługuje na najwyższe noty! Jestem bardzo zadowolona i POLECAM!!!

duża wiedza,szybka i trafna diagnoza ale za mało czasu poświeca pacjentowi.

duża wiedza,szybka i trafna diagnoza ale za mało czasu poświeca pacjentowi.

Dr Dusza ma "błysk" szybko i trafnie stawia diagnozy dobrze dobiera leki a to że przyjmuje szybko wynika z jego błyskotliwości w działaniu dodatkowo bardzo skutecznym.Ja osobiście lecze się u niego pare lat i nie mam z nim żadnego problemu

Mój tato korzysta z usług lekarza Duszy i jest bardzo zadowolony,jeszcze nigdy nie słyszałam złego słowa na temat doktora ,a mój tato jest dość wymagającą osobą.pozdrawiam Ola

Dobry lekarz, szybko odkrył przyczynę moich dolegliwości,z którymi wcześniej zgłaszałam się do lekarza w mojej przychodni, przepisał skuteczne leki, miły, choć troszkę nonszalancki, b. kompetentny, polecam :-)

Byłemu tego lekarza na dyżurze w szpitalu,bardo konkretny,szybko iagnozował moją chorobę,wyjaśnił leczenie i dalsze postepowanie, prze kilka tygodni chodziłem z tym samym do przychodni i nikt mi nie pomógł,słyszałem od innych chorych ze doktor Dusza to świetny fachowiec,czasem może wydawać się że zbyt szypko przyjmuje ale w szpitalu gdzie przychodzą setki osób to zaleta,zdecydowanie polecam)

Zdecydowanie nie polecam. Miałem wrażenie, że zaraz mnie zaatakuje, że w ogóle ośmieliłem się przyjśćw sobotni dyżur.

Byłam u tego lekarza, po południu, z silnym bólem brzucha,lekarz przyjął mnie bez kolejki,zbadał,sam wykonał mi badanie usg,podał doraźny lek,po mktórym poczuła, sie lepiej,zlecił badania laboratoryjne,dokładnie wyjaśnił jakie schorzenia podejrzewa, ustalił kontrolną wizytę nastepnego dnia,po lekach poczułam sie dobrze.Doktor Dusza wydaje mi sie konrektnym, dokładnym i kompetentnym lekarzem,słyszałam że czasem szybko przyjmuje,ale może to wynikać z faktu że zawsze ma bardzo dużo pacjentów.

Doktor Dusza przyjął mojego ojca poza kolejką,nie był zarejestrowany,a źle się czuł,miał zawroty głowy i wysokie ciśnienie,zbadał go dokładnie,podał mu leki obniżające ciśnienie,zlecił badania laboratoryjne,ustalił nowe dawkowanie leków ,umówił kolejną wizytę,w mojej przychodni dr.Dusza ma opinię dobrego lekarza,nowocześnie leczącego naprawdę chorych pacjentów