lekarz Piotr Duszyński

Onkolog

Bardzo dobry lekarz, jestem pod kontrolą u Pana doktora od ponad 22 lat i nie zamieniłabym go na nikogo innego. Nawet jak się przeniósł z jednej placówki do drugiej to i ja poszłam za lekarzem i dalej jestem pod Jego opieką i dopóki będzie pracować to będę jego pacjentką i tyle w temacie a jak znowu zmieni placówkę to ja pójdę za Nim. A ponad 22 lata temu to mi go polecił lekarz rodzinny, bo jeżdziłam do Akademii, tam to dopiero trafiłam na lekarza "rzeźnika".....

Z całego serca Nie polecam , leczy z automatu , to samo mógł by wykonywać za niego komputer, nie słucha co mówi pacjent , nie reagował na nic co było pogarszajacym się stanem ,nie kieruje na dodatkowe badania , obiecuje że później to zrobimy A później nic nie robi . Aż dziwne że jest zastępcą ordynatora. Przez cały okres leczenia mojego taty wmawiał nam że nie jest lekarzem prowadzącym , że tylko wykonuje polecenia hematologa, a to po to by uniknąć zagłębiania się w chorobę i odwalic wizytę w minutę sprawdzając tylko kreatynine i skierować na podanie chemii. Jesli macie panstwo możliwość wyboru to wybór tego lekarza może okazać się złym wyborem .

Nie wszystkim swoim pacjentom mówi prawdę o ich stanie. Bardzo rzadko daje skierowania i/lub poleca innych lekarzy onkologów na konsultacje. Grzeczny i miły (kiedy chce), ale niestety nic poza tym. Jeśli nie może robić inwazyjnych badań i podawać chemii - nie robi nic i zostawia pacjenta samemu sobie. Nie polecam!

Bardzo dobry lekarz... i tyle jestem zadowolony - wyciągnoł mnie z bardzo ciężkiej choroby - dzieki panie Piotrze

Bardzo dobry lekarz-ma wspanialy kontakt z pacjentem,szczery w rozmowie w sprawie leczenia.Przedewszystkim PUNKTUALNY i zawsze znajdujacy czas dla chorego-takiego lekarz zycze kazdemu choremu.