lekarz Piotr Duszynski

Onkolog

3,7

Nie wszystkim swoim pacjentom mówi prawdę o ich stanie. Bardzo rzadko daje skierowania i/lub poleca innych lekarzy onkologów na konsultacje. Grzeczny i miły (kiedy chce), ale niestety nic poza tym. Jeśli nie może robić inwazyjnych badań i podawać chemii - nie robi nic i zostawia pacjenta samemu sobie. Nie polecam!

Bardzo dobry lekarz... i tyle jestem zadowolony - wyciągnoł mnie z bardzo ciężkiej choroby - dzieki panie Piotrze

Bardzo dobry lekarz-ma wspanialy kontakt z pacjentem,szczery w rozmowie w sprawie leczenia.Przedewszystkim PUNKTUALNY i zawsze znajdujacy czas dla chorego-takiego lekarz zycze kazdemu choremu.