lekarz Piotr Dybcio

Jak dla mnie to lekarz z powolania. Wszystko wytłumaczył i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Dodatkowo lekarz z poczuciem humoru co w moim stanie w jakim byłem na oddziale było bezcenne. Polecam!

Specyficzny, ale bardzo miły człowiek z właściwym podejściem do pacjenta. Nie lekceważy, słucha, może się wydawać roztargniony, ale zawsze można liczyć na to, że wysłucha i wdroży właściwe leczenie - tak było w moim przypadku. Co prawda właściwy lek dobrał mi inny neurolog, ale to pan Dybcio stworzył odpowiednią kombinację leków pomagających przy moim schorzeniu. Zwraca uwagę na inne (oprócz neurologicznych) prawdopodobne czynniki chorobowe. Jako stała pacjentka polecam.