dr n. med. Piotr Dziemidok

Diabetolog

wspaniały lekarz o olbrzymiej wiedzy,wyprowadził mnie z zaniedbanej cukrzycy,Jestem mu niezmiernie wdzięczny.

Jeden z najlepszych specjalistów jakiego znam.Trafiłem do lekarza z zaniedbaną cukrzycą, mimo to ten lekarz od razu postawił mnie na nogi. Mój obecny stan zdrowia zawdzięczam dzięki Niemu. Leczy, odpowiada na nurtujące pytania.

Mój dziadek trafił to Pana doktora z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zawroty głowy, złe samopoczucie oraz obrzęki. Ten lekarz postawił dziadka na nogi i być może uratował Mu życie za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Jeden z lepszych specjalistów na Lubelszczyźnie. Potrafi postawić na nogi każdego - nawet najbardziej chorego. Polecam