lek. dent. Piotr Fabrycy

Miły stomatolog do pogawędki. W trakcie konsultacji lub leczenia nie informuje o wszystkich możliwościach i posługuje się krótkimi zdawkowymi informacjami. Nie wykorzystuje nowych możliwości odbudowy zębów. Preferuje odbudowy koronami nawet jeśli wiek pacjenta jest młody i ten ma prawie całe ząb. Czyszczenie zębów z kamienia wykonane niedbale - pozostawiony kamień na trójce od strony językowej, w przestrzeniach międzyzębowych siekaczy oraz na zębach trzonowych (siódemki).

Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.

Leczę się u pana doktora od 7 lat. Uratował mi wiele zębów. Wspaniały człowiek i lekarz. Mistrz w swoim fachu! Wczoraj skończył prace remontowe mojego przedniego górnego uzębienia, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

Bardzo dobry dentysta, szczerze zainteresował się tragicznym stanem mojego uzębienia, w tym postępującą paradontozą i wiele zębów uratował. Przy tym bardzo miły człowiek. Poleciłabym każdemu.

To jest mój ulubiony lekarz. Uprzejmy, wesoły, żartobliwy. Przed tym lekarzem miałam lęk przed leczeniem zębów (szczególnie w przychodniach publicznych). A ten człowiek nie tylko wyleczył moje zęby, ale i mój lęk. Szczerze bardzo polecam!!! Tylko szkoda, że nie zajmuje się on także innym leczeniem zęba (np.leczenie kanałowe)