dr n. med. Piotr Fengler

Reumatolog

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!

Świetny fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo sympatyczny, kulturalny człowiek. Serdecznie polecam wszystkim dr Fenglera.

polecam wszystkim tego lekarza człowiek anioł:-) po 8 msc. bezskutecznego leczenia u innego lekarza doktor dostosował leki w 2 minuty do mojej choroby bez żadnego problemu-moje zdrowie pomalutku poprawia się raz jeszcze polecam wszystkim Wiesława

polecam wszystkim tego lekarza
człowiek anioł:-)
Wiesława

Nie chcę sie rozpisywać ale naprawdę jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na doktora Fenglera. Już długo choruję i wiem, że mogę go polecic innym z czystym sumieniem.

jako lekarz - bezcenny , empatyczny i przyjemny w obyciu , konkretny i elokwentny ,na wizycie czulam sie jak na spotkaniu przy kawie z dobrym , starym znajomym ; bardzo przyjemna atmosfera . A zdobyte informacje wreszcie rzucily swiatlo na ma chorobe owiana tajemnica od paru ladnych lat . Cenie Dr'a za jego profesjonalizm jak i ludzkie podejscie . Oby tak dalej!!

Jest bardzo dobrym lekarzem podchodzi do pacjenta z sercem i jest osobą darzącą zaufaniem

Najlepszy jakiego znam!!! Fachowiec w swojej dziedzinie, specjalista, poświęca pacjentowi dużo czasu i najważniejsze że pomaga :) Moja rodzina leczy się u Pana doktora od lat i tak pozostanie.

Polecam Pana Doktora! Dzięki wdrożonemu leczeniu dla sportowców (dwa tygodnie później jechałam na obóz sportowy) w ciągu tygodnia postawił mnie na nogi i od tamtej pory wszystko jest dobrze. Wcześniej dwa miesiące spędziłam na bieganiu od lekarza do lekarza i nic z tego nie wynikało.

Polecam doktora! Jest świetnym specjalistą. Leczy mnie już kilka lat.Jeżeli chcę wcześniej się dostać to chodzę prywatnie. Jeżeli mam czas to czekam w kolejce ok miesiąca. Miły ,sympatyczny, kulturalny, merytoryczny.

Ważne,że kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemów.

Ważne,że kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemów.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Stargard Szczeciński"?

Szczecin

71-610 Szczecin
Medica Gabinet Reumatologiczy
Traugutta 101
Szczecin
109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Ks. P. Skargi 9-11
70-965 Szczecin