dr n. med. Piotr Fengler

Reumatolog

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!

Świetny fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo sympatyczny, kulturalny człowiek. Serdecznie polecam wszystkim dr Fenglera.

polecam wszystkim tego lekarza człowiek anioł:-) po 8 msc. bezskutecznego leczenia u innego lekarza doktor dostosował leki w 2 minuty do mojej choroby bez żadnego problemu-moje zdrowie pomalutku poprawia się raz jeszcze polecam wszystkim Wiesława

polecam wszystkim tego lekarza
człowiek anioł:-)
Wiesława

Jest bardzo dobrym lekarzem podchodzi do pacjenta z sercem i jest osobą darzącą zaufaniem

Nie chcę sie rozpisywać ale naprawdę jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na doktora Fenglera. Już długo choruję i wiem, że mogę go polecic innym z czystym sumieniem.

Najlepszy jakiego znam!!! Fachowiec w swojej dziedzinie, specjalista, poświęca pacjentowi dużo czasu i najważniejsze że pomaga :) Moja rodzina leczy się u Pana doktora od lat i tak pozostanie.

Zdecydowanie bardziej biznesmen niż lekarz. Interesowała go tylko sprzedaż zastrzyków. Nic więcej. Zdecydowanie odradzam.

Ważne,że kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemów.

Ważne,że kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemów.

Poczatkowa wizyta oceniana byla bardzo wysoko, ale po kolejnych optymizm zmalal, Dr bagatelizuje objawy , a zarty nt stanu pacjenta nie sa bynajmniej na miejscu. Brak konkretnego leczenia mimo objawow.

Polecam doktora! Jest świetnym specjalistą. Leczy mnie już kilka lat.Jeżeli chcę wcześniej się dostać to chodzę prywatnie. Jeżeli mam czas to czekam w kolejce ok miesiąca. Miły ,sympatyczny, kulturalny, merytoryczny.