Piotr Feusette

Kardiolog

Wspanialy lekarz. Bardzo dobry człowiek i Specjalista. Dziękuję za poświęcony czas i wszystko co Pan dr zrobił.

Znakomity lekarz i bardzo swiatły czlowiek. Lecze sie u doktora od dawna. Grzeczny i kultralny, doskonale zorganizowany i skrupulatny. Warty polecenia.

Super człowiek z tego doktora Bardzo dziekuje za pomoc. Mmo różnic światopoglądowych z doktorem jest o czym od zawsze pogadac

Super człowiek z tego doktora

Wspaniały dkotor pomog mojej mamie, trafnie skierował ja do szpitala. Rozpoznał jej wade zastawy aortalnej. Bardzo polecano nam tego dktora, nie zawiodłam się. Bardzo grzeczny. Wspaniały człowiek i lekarz. Mama jest juz w domu, cala zdrowa i szcześliwa. Dziekuje jemu i pozstałym kardiochirurga.

Świetny Lekarz i bardzo mądry czlowiek. Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą matka, bardzo schorowana, wieloletnie dializy i cukrzyca. Mimo bardzo słabego zdrowia, wieloletniego palenia i udaru a pozniej otepienia, niewydolności krążenia dzieki opiece doktora po zawale zyla dlugie lata. Dziękuję Panie Doktorze, sytuacja była beznadziejna ale był Pan absolutnie wspaniały.

Nie mam zastrzeżeń co do umiejętności i wiedzy fachowej Pana doktora. Jednak poziom arogancji i braku uprzejmości równie wysoki. W tej specjalności poza wiedzą bardzo ważny jest kontakt z pacjentem. Pan doktor nie nadaje się do kontaktów z ludźmi.

Trafiłam z polecenia bo bez większego skutku leczyłam się u innych Opolskich doktorów. Którzy poza gadaniem i gwiazdozeniem nie robili kompletnie nic. Doktor zrobił Holtera, zlecił ukg i badania. Przeszedlam powazny zabieg ale zyje. Zainteresował się i zadbał o to żeby mi pomóc.

Doskonały specjalista, bardzo konkretny, wie co robi. Można mieć wrażenie, że bywa niekiedy mało uprzejmy,ale po prostu jest to bezpośredni czlowiek.Polecam!

lekarz kardjolog jest bARDZO DOBRYM SPECJALISTA KARDJOLOGI O BARDZO DORZEJ SPECJALNOSCI KARDJOLOGICZNEJ MA WIEDZE MA PODEISCIE DO KAZDEGO PACJETA ALE PANIE DOKTORZE CZEMU TA ZYWNOSC MODIFIKOWANA SZKODZI LUDZIA A TO ODBIJA SIE NA ZDROWIU WIEC PANA PROSZE ABY BYL PAN GDZIES NA SWIATOWYM GREMIUM ABY TA SPRAWE ZYWNOSCI PORUSZYC NA TLE ZYWNOSCI BO LUDZIE W MILIONACH CHORUJA NA SERCE I CISINIENIE WIEC CENIE PANA ZA SUPER SPECJALISTE JAKO DAR ZYCIA TYSIACAM LUDZI W POLSCE I NIE TYLKO ZYCZE PANU WYTRWALOSCI WDZIEKU SATYSFAKCJ W ZYCIU ZAWODOWYM WIEM ZE PAN DOKTOR JEST WIELKIEJ ZASLUDZE SWEJ PRACY I SWIATOWYCH OZNACZEN DZIEKUJE ,

fantastyczny -konkretny chcący wysłuchać pacjenta ! dzięki Niemu żyję spokojniej i widzę poprawę zdrowia !

fantastyczny -konkretny chcący wysłuchać pacjenta !
dzięki Niemu żyję spokojniej i widzę poprawę zdrowia !