lekarz Piotr Firkowski

Jestem pełna podziwu wobec umiejętności i wyjątkowego podejścia do pacjentów. Miałam przyjemność być operowana przez Pana Doktora ( operacja nieplanowana). Już przy pierwszym kontakcie poczułam że trafilam na fachowca i osobę bardzo zaangażowaną w pomoc pacjentom. W sposób jasny, cierpliwy i wyczerpujący wyjaśnił na czym będzie polegała moja operacja i co może w trakcie wyniknąć. Po operacji nie pozostawia pacjenta, kilkakrotnie sprawdzał jak się czuję i tak do końca pobytu. Panie Doktorze ma Pan w sobie tyle ciepła i empatii... Pragnę wyrazić swoją wdzięczność i życzę Panu przede wszystkim dużo ...

Panie Doktorze ma Pan w sobie tyle ciepła i empatii...
Pragnę wyrazić swoją wdzięczność i życzę Panu przede wszystkim dużo zdrowia i samych pięknych chwil w życiu. Sobie i wszystkim pacjentom życzę aby na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Pan.
Pozdrawiam gorąco.
Pacjentka :)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Lekarz z powołania. Nie zawsze bywa uprzejmy, ale każdy ma prawo mieć gorszy dzień lub być po prostu odrobinę zmęczonym ......

Cóż za zaskoczenie, można by powiedzieć szok. Chciało by się powiedzieć, że wszyscy, którzy mówią, że współczesna służba zdrowia "kuleje" - nie mają racji!!!. Po prostu jestem mile zaskoczony tym, co mnie, a dokładnie moją żonę, w ostatnich dniach spotkało. Małżonka moja od dłuższego czasu borykała się z bólami, których źródłem były kamienie w pęcherzyku żółciowym. 22 czerwca 2015 r. w nocy konieczna była pomoc ambulatoryjna, którą uzyskaliśmy w Szpitalu Wojewódzkim (SOR), tam również otrzymaliśmy skierowanie na zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Po zebraniu informacji od znajomych, w internecie, postanowiliśmy udać się do Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Zostaliśmy skierowani do KLINIKI CHIRURGII OGÓLNEJ I MAŁOINWAZYJNEJ, gdzie w gabinecie lekarskim natknęliśmy się na Pana lek. med. Piotra Firkowskiego - specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej. Pan doktor po wywiadzie ustalił, że żona moja ma zgłosić się następnego dnia w szpitalu. Dzień po przyjęciu na oddział został wykonany zabieg. Pan doktor Piotr Firkowski, jak również pozostała część personelu medycznego i pozamedycznego, w mojej opinii, wykazali się bardzo pozytywną, właściwą postawą. W związku z powyższym, polecam gorąco Pana doktora jak również cały oddział i życzę wszystkim pacjentom, którzy będą opuszczać ten oddział po leczeniu, aby byli w podobnym nastroju jak moja żona w chwili opuszczania szpitala.

Bardzo dobry chirurg tylko mógłby się więcej uśmiechać. konkretny wszystko wyjaśnia. Polecam.

Najlepszy lekarz na świecie! Jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją zastosować w praktyce.

Polecam, jeśli chodzi o żylaki. Reszta to trochę przesadzona drogie Panie.

Polecam, jeśli chodzi o żylaki. Reszta to trochę przesadzona drogie Panie.

Wspaniały lekarz i człowiek.Jest chirurgiem z powołania a nie z przymusu.Praca sprawia mu przyjemność

Lekarz o złotych rękach, ledwie widoczna blizna po operacji. Miły i uprzejmy. Kiedy po operacji miałam problemy zaglądał do mnie kilkukrotnie w ciągu doby nawet w nocy pytając czy wszystko dobrze. Tłumaczył co jak i dlaczego. Jego zapewnienia nie były bezpodstawne, zawsze starał się odpowiadać na wszystkie pytania.

Wspaniały, ciepły lekarz. Konkretny, zna się na rzeczy, wie co robi. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i jego rodziny. Ma złote rece.W jego rękach człowiek czuje sie bezpiecznie na tym oddziale.Takich ludzi rzadko można znaleźć.