lekarz Piotr Fornal

Mimo, że czytam rozne opinie na temat doktora, to osobiście polecam. Pan doktor prowadzi moją trzecią ciążę. Badania są zawsze dokładne, rzeczowo odpowiada na pytania, zawsze uprzejmy. Według mnie każdy z lekarzy na izbie inaczej traktuje "swoje" pacjentki a inaczej innych lekarzy. Niestety ale każdy jeden taki jest.

Prowadziłam całą ciążę , która była zagrożona. Każda wizyta bardzo dokładna. Pan doktor bardzo miły i zawsze wszytko dokladnie tłumaczy . Polecam

Byłam dwukrotnie u tego lekarza i zdecydowanie nie polecam. Na poważne problemy zdrowotne w młodym wieku stwierdził, że po urodzeniu dzieci wszystko się unormuje i taka już natura kobiet (u innego lekarza stwierdzono bezpłodność). Strata przede wszystkim zdrowia, czasu i pieniędzy na wyzyty i tego "lekarza",

Polecam z pełnym przekonaniem. Pan Dr Piotr Fornal jest specjalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, kompetentny, inteligentny, zawsze uprzejmy dla swoich pacjentek. Prowadził dwie moje ciąże z pełną starannością, na każde pytanie odpowiada wyczerpująco. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Chodziłam do różnych lekarzy, nawet do tych co pracują w szpitalu... w pierwszej ciąży chodziłam do kogo innego oczywiście było ok ale wizyty co 3 tyg trwały 3min i koszt był 150zł - niektórzy się pewnie domyślają o kogo chodzi - nie będę wymieniać nazwisk... do dr Fornala trafiłam świadomie mimo tych wszystkich opinii. Dla mnie jest rzeczowy co jest najważniejsze, trafiłam do niego już z problemem i kompletem dokumentów z badań i od razu można powiedzieć że "wziął się do roboty" zaraz umówił mi termin w szpitalu na zabieg który odbył się bezproblemowo. Na oddziale (mimo że byłam u niego tylko 2 razy przed szpitalem) podczas obchodu poznał mnie i zapewnił że wszystko będzie ok oraz że nie mam się przejmować wszystko będzie ok - może są to banalne słowa a jednak podtrzymują na duchu ;) Po 4 tyg.miałam zgłosić się po wyniki ale zadzwonili do mnie że mam osobiście i pilnie zgłosić się po odbiór - niestety wyniki były złe. Podczas odbioru wyników sekretarka zadzwoniła do dr który przyszedł by ze mną porozmawiać (na wynikach było napisane:"wezwać pacjentkę - pilne!!!" jego pieczątka i podpis). Dr zabrał mnie do swojego gabinetu wyjaśnił wyniki i objaśnił dalszy plan leczenia. Ja jestem zadowolona z bycia jego pacjentką ponieważ ŻADEN PRYWATNY LEKARZ tak dobrze mnie nie potraktował. Najważniejsze jest to że o nic nie trzeba się dopytywać wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Ja gorąco polecam ;)

każdemu polecam tego lekarza uważam że jest bardzo mądrym lekarzem nie planuję już ciąży ale gdybym była to nie wyobrażam sobie żeby ciążę miał prowadzić inny lekarz to jest człowiek który zawsze pomoże nawet jeśli jest poza szpitalem to jeden telefon i problem rozwiązany

Miły, rzeczowy, spokojny. Nie robi nic na siłę. Szanuje wolę pacjentki.

Miły, rzeczowy, spokojny. Nie robi nic na siłę. Szanuje wolę pacjentki.

Ten czlowiek nie zasluguje na slowo lekarz a RAKARZ. Moja matka miala ropien bartoliniego, zostal naciety a pan dokmtor nastepnego dnia wypisal matke do domu bo bylo to przed swietami wielkanocnymi. Wieczorem pojawila sie goraczka ale mama nie chciala go widziec. Jednak po wietach musiala znowu isc do szpitala i znowu trafila do niego. Zabieg pan doktor przeprowadzil BEZ ZNIECZULENIA a mama prawie zemdlala a na dodatek musiala isc po zabiegu sama do lozka. To SKANDAL tak traktowac 74letnia kobiete! Dlatego wlasnie dla mnie to nie jest lekarz a RAKARZ. Kategorycznie NIE polecam

To moja 2 ciąża u dr Fornala. Jestem bardzo zadowolona, mimo że pan doktor ma czasami troszkę dziwne teksty;)Ale ogólnie oceniam Go bardzo dobrze.

Ciężko mi rozgryźć tego lekarza dopóki nic się nie działo było naprawdę Ok, a jak pojawiły się problemy to szczerze mówiąc jestem zawiedziona..