lekarz Piotr Fornal

3,9
3,9

Chodziłam do różnych lekarzy, nawet do tych co pracują w szpitalu... w pierwszej ciąży chodziłam do kogo innego oczywiście było ok ale wizyty co 3 tyg trwały 3min i koszt był 150zł - niektórzy się pewnie domyślają o kogo chodzi - nie będę wymieniać nazwisk... do dr Fornala trafiłam świadomie mimo tych wszystkich opinii. Dla mnie jest rzeczowy co jest najważniejsze, trafiłam do niego już z problemem i kompletem dokumentów z badań i od razu można powiedzieć że "wziął się do roboty" zaraz umówił mi termin w szpitalu na zabieg który odbył się bezproblemowo. Na oddziale (mimo że byłam u niego tylko 2 razy przed szpitalem) podczas obchodu poznał mnie i zapewnił że wszystko będzie ok oraz że nie mam się przejmować wszystko będzie ok - może są to banalne słowa a jednak podtrzymują na duchu ;) Po 4 tyg.miałam zgłosić się po wyniki ale zadzwonili do mnie że mam osobiście i pilnie zgłosić się po odbiór - niestety wyniki były złe. Podczas odbioru wyników sekretarka zadzwoniła do dr który przyszedł by ze mną porozmawiać (na wynikach było napisane:"wezwać pacjentkę - pilne!!!" jego pieczątka i podpis). Dr zabrał mnie do swojego gabinetu wyjaśnił wyniki i objaśnił dalszy plan leczenia. Ja jestem zadowolona z bycia jego pacjentką ponieważ ŻADEN PRYWATNY LEKARZ tak dobrze mnie nie potraktował. Najważniejsze jest to że o nic nie trzeba się dopytywać wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Ja gorąco polecam ;)

Polecam z pełnym przekonaniem. Pan Dr Piotr Fornal jest specjalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, kompetentny, inteligentny, zawsze uprzejmy dla swoich pacjentek. Prowadził dwie moje ciąże z pełną starannością, na każde pytanie odpowiada wyczerpująco. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

każdemu polecam tego lekarza uważam że jest bardzo mądrym lekarzem nie planuję już ciąży ale gdybym była to nie wyobrażam sobie żeby ciążę miał prowadzić inny lekarz to jest człowiek który zawsze pomoże nawet jeśli jest poza szpitalem to jeden telefon i problem rozwiązany

To nie tylko wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry, empatyczny człowiek. Taktowny i wyrozumiały w czasie choroby. Życzę wszystkim pacjentkom takiego lekarza.

Miły, rzeczowy, spokojny. Nie robi nic na siłę. Szanuje wolę pacjentki.

Miły, rzeczowy, spokojny. Nie robi nic na siłę. Szanuje wolę pacjentki.

Ten czlowiek nie zasluguje na slowo lekarz a RAKARZ. Moja matka miala ropien bartoliniego, zostal naciety a pan dokmtor nastepnego dnia wypisal matke do domu bo bylo to przed swietami wielkanocnymi. Wieczorem pojawila sie goraczka ale mama nie chciala go widziec. Jednak po wietach musiala znowu isc do szpitala i znowu trafila do niego. Zabieg pan doktor przeprowadzil BEZ ZNIECZULENIA a mama prawie zemdlala a na dodatek musiala isc po zabiegu sama do lozka. To SKANDAL tak traktowac 74letnia kobiete! Dlatego wlasnie dla mnie to nie jest lekarz a RAKARZ. Kategorycznie NIE polecam

PAN DOKTOR JEST NIE TYLKO DOBRYM LEKARZEM ALE I CZLOWIEKIEM. POD JEGO OPIEKA BYLO DLA MNIE ZASZCZYTEM.BARDZO MU DZIEKUJE...PANIE PIOTRZE!JESLI TO CZYTASZ TO NIE DAJ SIE ZLYM LUDZIOM!JESTES WSPANIALY I NIE ZAPOMINAJ O TYM

PAN DOKTOR JEST NIE TYLKO DOBRYM LEKARZEM ALE I CZLOWIEKIEM.RODZIC PO LUDZKU POD JEGO OPIEKA BYLO DLA MNIE ZASZCZYTEM.BARDZO MU DZIEKUJE...DOKTOR!JESLI TO CZYTASZ TO NIE DAJ SIE ZLYM LUDZIOM!JESTES WSPANIALY I NIE ZAPOMINAJ O TYM

To moja 2 ciąża u dr Fornala. Jestem bardzo zadowolona, mimo że pan doktor ma czasami troszkę dziwne teksty;)Ale ogólnie oceniam Go bardzo dobrze.

Zdecydowanie nie polecam!!!Mam przykre doświadczenia z tym lekarzem.Trafiłam na niego na izbie przyjęć 2 razy bo z dwiema ciążami,żle mnie potraktował,a co jest śmieszne to pytanie jego:A po co pani tu przyjechała????a ja dostałam skierowanie od mojego lekarza prowadzącego bo byłam po terminie porodu.Śmiechu warte!