prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Trudno jest umówić się z doktorem na wizytę ale nie zmienia to mojego zdania na jego temat. Mnie w koncu się udało. Ma w oczach rentgen. Wizyty bardzo przyjemne i co ważne - kawa na ławę. Mój przypadek był z tej kategorii średnio trudny, ale i tak się bałam efektu końcowego... ;) Piszę opinię już po zdjęciu aparatu i jestem bardzo zadowolna i dumna z efektu. Dam też wszystkim wskazówkę - trzeba się rygorystycznie stosować do zaleceń profesora. Wtedy wszystko pójdzie dobrze :)

Leczę się w gabinecie Ortodoncja już ponad rok i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Profesor Fudalej jest świetnym specjalistą i ortodontą z powołania. Jego asystentki to jego prawa ręka. Zawsze pomocne i miłe w podejściu do pacjenta. Polecam leczenie zdecydowanie.

Dobry lekarz i dobrze zgrany zespol- każdy wie co ma robić. Poświęca stosunkowo więcej czasu niż mój poprzedni lekarz.

Ważne jest to żeby pacjent czuł się bezpiecznie a każda wizyta przebiegała sprawnie. Nie inaczej jest w gabinecie profesora Fudaleja. Pan doktor na każde moje pytanie odpowiada z cierpliwością. Dodatkowo personel jest bardzo miły, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Samo leczenie jest na światowym poziomie! Bardzo polecam profesora i jego zespół.

Świetny człowiek i lekarz. Doskonale radzi sobie z ciężkimi przypadkami. Mój był przewlekle skomplikowany. Ostatecznie wyszliśmy na prostą ;) Bardzo dziękuję całemu zespołowi bo bez zaangażowania wszystkich nie byłoby to możliwe! Serdecznie rekomenduję profesora Piotra Fudaleja.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA