prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Widać że mają dobry i zgrany zespół. Rozpocząłem leczenie aparatem Invisalign bo nie spotkałem w Warszawie nikogo tak z duzym doświadczeniem. Na tym etapie zdecydowanie polecam ten gabinet i doktora Fudaleja.

Piotr to znakomity ortodonta. Znam go od wielu lat i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Serdeczny, z ogromnym doświadczeniem, zawsze znajdzie czas dla pacjentów.

Piotr Fudalej to najlepszy ortodonta w Polsce. Podejmuje się leczenia naprawdę trudnych przypadków - i tutaj mój przypadek jest najlepszym tego potwierdzeniem. Ma dobrze zgrany zespół. Co dla mnie ważne - wizyty odbywają się punktualnie.

Nie spotkałam wcześniej tak dobrego lekarza i z tak ogromną kulturą osobistą. Profesor ma niespotykaną wiedzę, doświadczenie oraz świetny zespół lekarzy. Zdecydowanie polecam Pana Profesora.

Zanim poszedlem do tego lekarza na wizyte, duzo czytalem w necie na jego temat. Opinie sa podzielone, przede wszytkim dlatego ze nie poswieca zbyt wiele czasu pacjentom. Fakt, sam sie o tym przekonałem, ale z drugiej strony jak chce sobie z nim pogadac to zawsze moge umowic sie z nim na kawe po pracy. Trafilem do niego z polecenia mojego lekarza internisty. Zapewnial, ze jest bardzo kompetentny i bede zadowolony z jego uslug. I rzeczywiscie tak jest. Mialem zakladany aparat na gorny luk. Plan leczenia lekarz podal mi w przyblizeniu, bo - jak sam mowil - nie da sie wszystkiego przewidziec. Koszty tez byly dla mnie jasne. Efekt jest taki jakiego oczekiwalem, wiec polecam kazdemu kto sie waha zajrzec do tego gabinetu, bo po prostu warto!

Mam zdjęty aparat i czuje się świetnie :) to już mówi samo za siebie. Leczenie w przybliżeniu trwało jakies 2 lata. Profesor to bardzo kompetentny lekarz i ma swietny personel. Polecam go wszystkim!

To najlepszy ortodonta w warszawie jak nie w Polsce. Bardzo dobrze zaplanował moje leczenie dzięki czemu nie ma już wstydu ;) bardzo polecam tego lekarza i cały zespół ludzi ktorzy tam pracuja. Profesjonalisci!

Dobry lekarz i dobrze zgrany zespol- każdy wie co ma robić. Poświęca stosunkowo więcej czasu niż mój poprzedni lekarz.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Fajnie zorganizowana praca na miejscu. Nie ma opóźnień. Ilość czasu związana z tłumaczeniem "choroby" mogłaby być większa, ale rozumiem, że taki system przyjmuje dr Fudalej. Zostaję pod jego opieką i polecam go pozostałym.

Doskonały lekarz, bardzo miło spędzam kazdą wizytę. Oby tak dalej bo będę polecała wszystkim. Pozdrowienia dla profesora Fudaleja.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA