prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Serdecznie pozdrawiam Piotra, doskonałego lekarza i przyjaciela. Zdobywał swoje doświadczenie na całym świecie - począwszy od Warszawy, USA aż na Szwajcarii kończywszy. To na prawdę doskonały specjalista.

Polecam ten gabinet. Dobre miejsce na dojazd, jest parking i fajny personel. Miałem mozliwość poznania Pana Piotra Fudaleja - to bardzo kompetentny lekarz. Każdego kto się waha

Super człowiek i jeszcze lepszy specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miły gabinet. Dobrze zlokalizowana klinika, także z bardzo miłymi asystentkami :) Polecam się przekonać samemu :)

Wszystkim którzy marzą o prostym i pięknym uśmiechu polecam profesora Fudaleja. Genialny lekarz i człowiek. Drugiego takiego nie ma :)

Ortodonta wspaniały! Wiem co mówię ,bo byłam u wielu i wszyscy umieli powiedziedź ,że "już za późno". A wada zgryzu bardzo mnie deprymowała. I nagle dr Fudalej mówi , że nie ma problemu. Wszystko doskonale wyjaśnił na pierwszej wizycie, dlatego nie mam problemu z tzw. brakiem czasu dla pacjenta. Dr doskonale "ustawia " leczenie i faktycznie, potem głównie zajmują się człowiekiem asystenki , ale co z tego, skoro wiedzą co mają robić, a dr to tylko kontroluje?.Jak komuś brakuje rozmów niech idzie na kawę z przyjacielem. Najważniejsze są efekty- a ...

I nagle dr Fudalej mówi , że nie ma problemu. Wszystko doskonale wyjaśnił na pierwszej wizycie, dlatego nie mam problemu z tzw. brakiem czasu dla pacjenta. Dr doskonale "ustawia " leczenie i faktycznie, potem głównie zajmują się człowiekiem asystenki , ale co z tego, skoro wiedzą co mają robić, a dr to tylko kontroluje?.Jak komuś brakuje rozmów niech idzie na kawę z przyjacielem. Najważniejsze są efekty- a u mnie to- prościutkie zęby po wielu latach bezsensownych prób! I mogę śmiać się bez skrępowania. Myślę ,że te niesympatyczne opinie wydają ludzie, którzy zawsze znajdą dziurę w całym, a takich jak wiadomo dostatek. Ja w każdym razie z pełną odpowiedzialnością polecam!!!!
Magda G

Hmm dziwna sprawa...ja zapłaciłem za ostatnią wizytę 950 zł, ale poza ściągnięciem aparatu miałem w tym jeszcze założony dolny i górny aparat retencyjny. Poniższa opinia wydaje mi się trochę nie dokładna:) Ja zanim zdecydowałem sie na leczenie i dr Fudaleja po prostu sprawdziłem jego cennik na stronie www. Kiedy przyszło do płacenia, nie byłem zaskoczony. Wręcz przeciwnie dostawałem czasami małe rabaty;) Potwierdzam zdanie z jednej z opinii poniżej - na wizyty trzeba przychodzić dokładnie tak jak każe lekarz! Nie ma się co dziwić, że opuszczając połowę z nich zgryz staje się jeszcze bardziej krzywy...a i pewnie tacy by się znaleźli. W moim odczuciu doktor Fudalej to profesjonalista, a jak ktoś nie potrafi współpracować z profesjonalistami to już jego problem:)))

Profesjonalny personel i sprzyjająca leczeniu atmosfera ;))) Szczególne podziękowania dla profesora Fudaleja i p. Ani :)

Bardzo fajnie, profesjonalnie, ja jako pacjent odczułem poziom prima sort. To jest dobre miejsce na mapie Warszawy aby leczyć swoje zęby aparatami ortodontycznymi.

Jestem po leczeniu i czuje sie wspaniale! Leczenie spelnilo moje oczekiwania.. polecam caly zespol profesora Fudaleja i oczywiscie jego samego ;)

Najpierw szacun dla tego doktora, nie widziałam i nie spotkałam się z takim podejściem w stosunku do pacjenta. Moje leczenie trwało 2 lata i skończyło się sukcesem.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA