prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Zdecydowanie polecam leczenie u dr Piotra Fudaleja. Po prostu kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem:) Nie rozumiem tylko poniższej opinii bo zarówno ja, jak i moja koleżanka otrzymałyśmy ten dokument na maila zaraz po pierwszej wizycie. Miałam normalnie czas żeby się z nim zaznajomić na dwa tygodnie przed drugą wizytą. Nie rozumie w czym ktoś tu ma problem? Zresztą z tego co mi wiadomo został stworzony przez polskie towarzystwo ortodontyczne, a nie jakiś wymysł dr-a. Tak czy owak, bardzo solidny lekarz!!! Mam proste zęby a leczenie w przybliżeniu trwało 2 lata. Żadnych ukrytych kosztów, itd. Polecam i pozdrawiam:))))!!!

Do doktora Piotra chodzę od jakiegoś czasu. Za kazdym razem jest tam przyjemna obsluga. Doktor poswięca mi tyle czsu ile potrzebuje i zawsze odpowiada na moje pytania. To bardzo mądry człowiek z ogromną wiedza. Dotychczas przedstawił plan leczenia, zrobił wycisk i czekam teraz na założenie aparatu. Do tej pory jestem bardzo zadowolona.

Zdecydowanie mogę polecić konsultacje i leczenie u dr Fudaleja. Leczyłem się u niego przez okres 2 lat i wszystko przebiegało zgodnie z tym co mówił dr Piotr. Efekt był dla mnie oszałamiający! Miałem bardzo "pokrzywione" zęby, więc tym bardziej był to dla mnie szok jak zobaczyłem się już bez aparatu. Sprawdzałem też w internecie jego wykształcenie i doświadczenie - chyba żaden stomatolog nie posiada takiego jak on. Mogę go polecić, bo na moim przykładzie wyraźnie widać jego doświadczenie i sumienność! Przy okazji pozdrawiam Pana Piotra!!!

Witam! Czytałam sporo w internecie zanim trafiłam do kliniki ortodoncji. Jestem od 6 miesięcy w trakcie leczenia ortodontycznego i mogę spokojnie polecić ten gabinet. Wizyty odbywają się systematycznie i bez żadnych poślizgów (że lekarz nie może czy coś tam). Raz za 4/5 tygodni muszę wydać 100 na konsultacje plus zmiana łuku. Ząbki ustawiają się zgodnie z tym co sobie wymarzyłam:))) a ma być jeszcze lepiej! Profesjonalnie, skutecznie, szybko i na temat - tak mogę podsumować wizyty u dr Fudaleja. Dla niezdecydowanych polecam spróbować, bo pierwsza wizyta - przynajmniej jak dla mnie - była za darmo.

Wedlug mnie dr fudalej to bardzo dobry, mily i kompetentny specjalista. Cenie go za jego kulture i szacunek z jakim podchodzi do pacjenta. Widac, ze bardzo zalezy mu na tym zeby pacjent czul sie bezpiecznie i komfortowo. Ja sama korzystam z jego uslug od jakiegos czasu i na pewno nie zrezygnuje. Pozdrawiam cala Klinike bardzo serdecznie:)

Jest to najlepszy i najbardziej kompetentny ortodonta jakiego znam! Jego bardzo bogate, międzynarodowe doświadczenie pozwoliło na wyleczenie moich wad zgryzu. Przy tym pełny profesjonalizm obsługi z nim współpracującej. Polecam dra Piotra Fudaleja.

Jestem MEGA zadowolona po skończonym leczeniu u dr Piotra Fudaleja. Wszyscy inni lekarze do których chodziłam próbowali mnie leczyć, ale bez rezultatów. Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Polecam !!

Hehe ktoś poniżej nie odróżnia zgody pacjenta na leczenie ortodontyczne od tych "dziwnych" dokumentów. Zapraszam na stronę dowolnej Okręgowej Izby Lekarskiej. Pacjent podpisuje dokument w którym potwierdza, że został poinformowany o ryzyku i możliwości wystąpienia powikłań związanych z zaakceptowanym sposobem leczenia. To nie jest żaden dziwny dokument, a wymóg Ministerstwa Zdrowia. Uczymy się czytać:) A jeśli chodzi o leczenie dr Fudaleja, to przyznam, że jest po prostu normalnie. Wszystko miałem klarownie przedstawione, zadawałem pytań ile chciałem i otrzymałem odpowiedź na każde z nich. Nie potrafię zrozumieć skąd biorą się takie opinie.

Ja jestem bardzo zadowolona rezultatem i sposobem leczenia. Rozumiem niektórych ze doktor mało czasu poświecą pacjentom że większość czynności wykonują asystentki. Mi to nie przeszkadzało tym bardziej ze one robiły co do nich należy a wszystkie decyzje podejmuje doktor. To nie są asystentki z ulicy bez wykształcenia. Nie jestem egoistka i ze doktor ma wszystko sam przy mnie robić. czemu tak jest odpowiedz jest jedna: Ma pełno pacjentów o 4 fotele mówią same za siebie. Więc na tyle pacjentów zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony. A i jeszcze mogę dodać że byłam u wielu lekarzy a doktor jako jedyny zaproponował mi najlepsze rozwiązanie. Ominęło mnie wyrywanie zdrowych zębów.

NajlepsZy ortodonta jakiego.znam. kompetentny fachowy uprzejmy kulturalny poswieca dosc czasu i polecam go kazdemu z czystym sumieniem

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA