prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Jeśli chodzi o ortodoncje to nie ma sobie równych. Ale duże podziękowania dla całego zespołu, który przygotował moje zęby pod założenie aparatu. Nie da się ukryć, że spory ze mnie panikarz, dlatego obawiałem się przebiegu leczenia. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że polecam tę placówkę!

Nie spotkałam wcześniej tak dobrego lekarza i z tak ogromną kulturą osobistą. Profesor ma niespotykaną wiedzę, doświadczenie oraz świetny zespół lekarzy. Zdecydowanie polecam Pana Profesora.

Profesorze dziękuję za uratowanie mojego uśmiechu, było na tyle fatalnie że moje poczucie pewności siebie równało się "0", ale widząc postępy w leczeniu nabierałam po prostu coraz więcej pewności siebie. Bardzo wam wszystkim dziękuje!

Jest po prostu genialny! Uwielbiam profesora Fudaleja i gwarantuję wszystkim, którzy będą mieli okazję go poznać, że również tak pomyślą. Oczywiście ma świetny zespół lekarzy i asystentek, ale jego doświadczenie jest fascynujące!

Piotr to znakomity ortodonta. Znam go od wielu lat i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Serdeczny, z ogromnym doświadczeniem, zawsze znajdzie czas dla pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA