prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Profesor Fudalej to wybitny specjalista. Mój uśmiech to była katastrofa ale jak sie okazało dla doktora nie ma rzeczy niemożliwych! Leczenie trwało dość długo, było bardzo wymagające ze względu na mój skomplikowany uśmiech ;) Ale w efekcie uśmiecham się szeroko od ucha do ucha :)

W gabinecie jak w życiu... nigdzie nie jest idealnie ;) Tutaj jest wszystko w porządku. Moje wizyty odbywają się punktualnie, rzadko z kilkuminutową obsuwą - to dla mnie bardzo ważne z uwagi na inne obowiązki. Zespół bardzo profesjonalnie podchodzi do wytycznych profesora i widać tam ogromny szacunek dla jego osoby. To takie profesjonalne i dobrze się w tym czuję. Pacjent jest w centrum.

Zupełnie szczerze polecam doktora Fudaleja. Jestem zadowolony z jego metod leczenia, w najbliższym czasie mam mieć zdjęty aparat, w czasie ustalonym w planie leczenia. Ważne jest dla mnie to, że dr Piotr nie stosuje żadnych drastycznych metod, jakie widziałem u innych znajomych leczonych ortodontycznie. Zamki nie odkleiły mi się ani razu, nie miałem też problemów z jedzeniem po podkręcaniu aparatu, wszystko przebiegało sprawnie i mega profesjonalnie!

Jaki miły zespół! jestem pod ogromnym wrażeniem tych ludzi. Panie profesorze gratuluję tego zespołu. Sama rozpoczynam dopiero leczenie ale jeśli tak będzie przez cały czas jego trwania to rewelacja. Wybrałam leczenie Invisalign. Drogie... ale bardzo dyskretne.

Profesorze dziękuję za uratowanie mojego uśmiechu, było na tyle fatalnie że moje poczucie pewności siebie równało się "0", ale widząc postępy w leczeniu nabierałam po prostu coraz więcej pewności siebie. Bardzo wam wszystkim dziękuje!

Trafiłam do gabinetu Ortodoncji z internetu i za radą znajomych. Zweryfikowałam opinie na własnej skórze :) Pracuje tam zespół z ogromnym doświadczeniem, takich ludzi właśnie szukałam - nie ma tanio i szybko, ale bardzo profesjonalnie. W razie czego tutaj można znaleźć więcej informacji www.fudalej.eu

Jestem pod dużym wrażeniem profesora Fudaleja. Polecam go szczególnie tym wszystkim którzy mają "trudny przypadek". Pozbyłam się kompleksu który towarzyszył mi przez długi czas. Pozdrawiam cały zespół lekarzy i polecam ich na 100%

Zdecydowanie mogę polecić profesora. To profesjonalista i bardzo doświadczony lekarz. Punktualne wizyty, miła obsługa i co dla mnie ważne PARKING pod gabinetem :)

Jest po prostu genialny! Uwielbiam profesora Fudaleja i gwarantuję wszystkim, którzy będą mieli okazję go poznać, że również tak pomyślą. Oczywiście ma świetny zespół lekarzy i asystentek, ale jego doświadczenie jest fascynujące!

Widać że mają dobry i zgrany zespół. Rozpocząłem leczenie aparatem Invisalign bo nie spotkałem w Warszawie nikogo tak z duzym doświadczeniem. Na tym etapie zdecydowanie polecam ten gabinet i doktora Fudaleja.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA