prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam ...

Pan doktor wzbudza wielkie zaufanie. Mimo, że bardzo mało czasu poświęca pacjentom (max 5min, przychodząc na wizytę mam wrażenie że jestem w fabryce a pacjęci przesuwają się na taśmie produkcyjnej)jego leczenie jest skuteczne.

Ortodonta jakich mało. Profesjonalny, zawsze ma czas dla pacjenta, godny zaufania, cierpliwy. Szczerze polecam!

Profesjonalista, jestem zadowolona z leczenia oprócz tego, że za mało czasu poświęca pacjentom i prawie w ogóle nie rozmawia o leczeniu.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Face-clinic

DENTIKA