prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam studiowanie biologii na Uniwersytecie Warszawskim (1990-1992) oraz studia specjalizacyjne z ortodoncji (1996-1998)na University of Washingtonw USA.

W 1999 roku obroniłem z wyróżnieniem pracę doktorską, w której zajmowałem się stabilnością efektów leczenia ortodontycznego. Innymi słowy, szukałem przyczyny wykrzywiania się zębów wiele lat po leczeniu.

W latach 2004-2010 pracowałem w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmowałem się dziećmi ze skomplikowanymi wadami wrodzonymi twarzy. Jestem dumny, że w tej dziedzinie współpracowałem ze światowymi liderami - prof. AM Kuijpers-Jagtman z holenderskiego uniwersytetu Radboud University Nijmegen oraz prof. G Semb z University of Manchester.

W latach 2010-2012 pracowałem na Radboud University Nijmegen Medical Centre w Holandii. Prowadziłem tam zajęcia (wykłady, seminaria, planowanie i prowadzenie leczenia)z holenderskimi lekarzami specjalizującymi się w ortodoncji. Poza tym prowadziłem badania naukowe, których efektem była m.in. druga praca doktorska obroniona w czerwcu 2011 roku.

W 2012 roku obroniłem rozprawę habilitacyjną w Czechach (wykładam tam od wielu lat) oraz rozpocząłem pracę w Szwajcarii na Uniwersytecie Berneńskim. Jestem tam dyrektorem/koordynatorem ds. badań klinicznych.

Jestem autorem lub współautorem ponad 50 publikacji naukowych, a wyniki swoich badań prezentowałem w kilkunastu miastach na 4 kontynentach (Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej).

Dobry lekarz i dobrze zgrany zespol- każdy wie co ma robić. Poświęca stosunkowo więcej czasu niż mój poprzedni lekarz.

To jest niesamowity lekarz... bardzo ciepły człowiek, z ogromną kulturą i doświadczeniem. Od samego początku wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniego gabinetu.

Doskonały lekarz, bardzo miło spędzam kazdą wizytę. Oby tak dalej bo będę polecała wszystkim. Pozdrowienia dla profesora Fudaleja.

Bardzo profesjonalny gabinet... życzę wszystkim lekarzom tak wysokiego poziomu, jak u prof. Fudaleja. Nic więcej nie muszę pisać.

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Fajnie zorganizowana praca na miejscu. Nie ma opóźnień. Ilość czasu związana z tłumaczeniem "choroby" mogłaby być większa, ale rozumiem, że taki system przyjmuje dr Fudalej. Zostaję pod jego opieką i polecam go pozostałym.

Kiedy tylko przeprowadziłam się do Warszawy to szukałam dobrego dentysty i ortodonty. I tak drogą głównie internetową trafiłam do prof. Fudaleja. Przyznam Państwu że jestem zadowolona. Nie mam porównania z innymi gabinetami ale na ten moment jest ok.

Serdecznie pozdrawiam Piotra, doskonałego lekarza i przyjaciela. Zdobywał swoje doświadczenie na całym świecie - począwszy od Warszawy, USA aż na Szwajcarii kończywszy. To na prawdę doskonały specjalista.

Polecam ten gabinet. Dobre miejsce na dojazd, jest parking i fajny personel. Miałem mozliwość poznania Pana Piotra Fudaleja - to bardzo kompetentny lekarz. Każdego kto się waha

Świetna atmosfera na Wielickiej tylko i wyłącznie dzięki profesorowi Fudalejowi :) Bardzo mocno wszystkim polecam.

Super człowiek i jeszcze lepszy specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miły gabinet. Dobrze zlokalizowana klinika, także z bardzo miłymi asystentkami :) Polecam się przekonać samemu :)