prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalejprof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodonta

Moją największą pasją jest nauka, zarówno ta przez duże "N", czyli prowadzenie badań naukowych, jak i ta przez mniejsze "n", czyli ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki pasji zostałem w 1986 roku laureatem I miejsca Olimpiady Biologicznej. Uprawniło mnie to, jako jedynego spośród kilkuset osób, do studiowania na Akademii Medycznej w Warszawie bez egzaminów wstępnych. Studia stomatologiczne (1986-1991) ukończyłem jako jeden z najlepszych studentów na roku. Pasji również zawdzięczam studiowanie biologii na Uniwersytecie Warszawskim (1990-1992) oraz studia specjalizacyjne z ortodoncji (1996-1998)na University of Washingtonw USA.

W 1999 roku obroniłem z wyróżnieniem pracę doktorską, w której zajmowałem się stabilnością efektów leczenia ortodontycznego. Innymi słowy, szukałem przyczyny wykrzywiania się zębów wiele lat po leczeniu.

W latach 2004-2010 pracowałem w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmowałem się dziećmi ze skomplikowanymi wadami wrodzonymi twarzy. Jestem dumny, że w tej dziedzinie współpracowałem ze światowymi liderami - prof. AM Kuijpers-Jagtman z holenderskiego uniwersytetu Radboud University Nijmegen oraz prof. G Semb z University of Manchester.

W latach 2010-2012 pracowałem na Radboud University Nijmegen Medical Centre w Holandii. Prowadziłem tam zajęcia (wykłady, seminaria, planowanie i prowadzenie leczenia)z holenderskimi lekarzami specjalizującymi się w ortodoncji. Poza tym prowadziłem badania naukowe, których efektem była m.in. druga praca doktorska obroniona w czerwcu 2011 roku.

W 2012 roku obroniłem rozprawę habilitacyjną w Czechach (wykładam tam od wielu lat) oraz rozpocząłem pracę w Szwajcarii na Uniwersytecie Berneńskim. Jestem tam dyrektorem/koordynatorem ds. badań klinicznych.

Jestem autorem lub współautorem ponad 50 publikacji naukowych, a wyniki swoich badań prezentowałem w kilkunastu miastach na 4 kontynentach (Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej).

Mogę tylko potwierdzić wszystkie te opinie- to dobry lekarz z ogromnymi kompetencjami. Szanuję i polecam absolutnie wszystkim. Pozdrowienia dla profesora :)

Dziekuję za śliczny uśmiech mojej córeczki Zosi :) Jestem pelna podziwu dla pracy zespolu doktora Fudaleja. Z pewnością bedę polecać.

potwierdzam te wszystkie opinie - super lekarz z duzym doswiadczeniem medycznym. Potrafi rozmawiac nie to co inni lekarze. Polecam..

zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego poznalam .... :) z przyjemnoscią wystawiam najwyższą możliwą ocene. Serdecznie pozdrawiam cały zespół lekarzy... :)

Polecam, dzieciaki lubią przychodzi na wizyty i doktor ma świetne podejście. Bardzo cenie sobie profesora Fudaleja.

Zupełnie szczerze polecam doktora Fudaleja. Jestem zadowolony z jego metod leczenia, w najbliższym czasie mam mieć zdjęty aparat, w czasie ustalonym w planie leczenia. Ważne jest dla mnie to, że dr Piotr nie stosuje żadnych drastycznych metod, jakie widziałem u innych znajomych leczonych ortodontycznie. Zamki nie odkleiły mi się ani razu, nie miałem też problemów z jedzeniem po podkręcaniu aparatu, wszystko przebiegało sprawnie i mega profesjonalnie!

Jaki miły zespół! jestem pod ogromnym wrażeniem tych ludzi. Panie profesorze gratuluję tego zespołu. Sama rozpoczynam dopiero leczenie ale jeśli tak będzie przez cały czas jego trwania to rewelacja. Wybrałam leczenie Invisalign. Drogie... ale bardzo dyskretne.

Zdecydowanie najlepszy ortodonta w całej warszawie. Jest bardzo uprzejmy i doskonale przebiegają wizyty. Zdecydowanie polecamy!

Z przekonaniem mogę polecić profesora Fudalej. Nie miałam okazji wcześniej spotkać takiego lekarza, w ogóle jako człowieka. Świetny i doświadczony. Klasa sama w sobie. Polecam.

świetny lekarzy, super przychodnia, potwierdzam wszystkie opinie któe czytałam na temat porfesora Fudaleja! SUPER czlowiek!!!