lekarz Piotr Furga

Chirurg ogólny

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor, to profesjonalista. Już podczas pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Zaczął od przedstawienia dostępnych metod i technik leczenia. Wyraził swoje stanowisko w kwestii najlepszej jego zdaniem metody, jednocześnie wskazując skutki ewentualnych powikłań w przypadku pozostałych metod. Dał czas na zastanowienie, a w dalszej kolejności, po zaakceptowaniu przez pacjenta, przystąpił do wykonywania zaplanowanej procedury medycznej. Doktor z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Każdemu poświęca optymalną ilość czasu. Wyczerpująco udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Na bieżąco informuje o etapie procesu leczenia, dzięki czemu pacjent ma pełną świadomość prowadzonych czynności medycznych ...

Pan Doktor, to profesjonalista. Już podczas pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Zaczął od przedstawienia dostępnych metod i technik leczenia. Wyraził swoje stanowisko w kwestii najlepszej jego zdaniem metody, jednocześnie wskazując skutki ewentualnych powikłań w przypadku pozostałych metod. Dał czas na zastanowienie, a w dalszej kolejności, po zaakceptowaniu przez pacjenta, przystąpił do wykonywania zaplanowanej procedury medycznej.
Doktor z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Każdemu poświęca optymalną ilość czasu. Wyczerpująco udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Na bieżąco informuje o etapie procesu leczenia, dzięki czemu pacjent ma pełną świadomość prowadzonych czynności medycznych i poczucie bezpieczeństwa. Doskonale zna się na tym co robi. Kompetentny, rzetelny, dokładny, życzliwy, wyrozumiały, cierpliwy, przesympatyczny.
Od strony plastycznej (przy przeprowadzonej u mnie mastektomii z jednoczesnym wszczepieniem ekspandera tkankowego), Doktor zmierzył się u mnie z nie lada wyzwaniem. Nietypowe umiejscowienie guzków mogłoby sugerować, że zabieg operacyjny pozostawi duże, szpetne blizny. Tymczasem zarówno miejsce, jak i rozmiar cięcia zostały wykonane w taki sposób, że dla niewtajemniczonych pozostanie niedostrzegalne.
Kunszt i precyzja w najlepszym wydaniu !!! Pierwszy raz spotkałam się z tak otwartym i przyjaznym pacjentowi lekarzem !!! Dobrze, że są jeszcze tacy lekarze jak On !!! Polecam z całego serca !!!
Panie Doktorze serdeczne podziękowania za dotychczasową opiekę 
Elżbieta S.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat